31
„Manchester City“ – „Leicester City“ 2:1 (nuotr. SCANPIX)

Šeštadienis Anglijos „Premier“ lygoje prasidėjo „Manchester City“ pergale. Mančesterio futbolininkai žengė medalių link, namie 2:1 (2:1) nugalėdami praėjusių metų čempionus „Leicester City“ atstovus.

31

Visi įvarčiai krito pirmajame kėlinyje. 29-ąją minutę įmušė Davidas Silva, 36-ąją 11 metrų baudinį realizavo Gabrielis Jesusas.

Svečiai pasižymėjo 42-ąją minutę. Įvarčio autorius – Shinji Okazaki.

„Manchester City“ antrajame kėlinyje persvarą išsaugojo. Geriausią galimybę turėjo „Leicester City“ futbolininkas Riyadas Mahrezas, bet jis 77-ąją minutę nerealizavo 11 metų baudinio.

Mančesterio žaidėjai (72 taškai) užima trečiąją „Premier“ lygos poziciją. „Leicester City“ (43 tšk.) – 11-ąją. Lesterio komanda iki penktadienio buvo Anglijos čempione. Tada naujaisiais „Premier“ lygos karaliais tapo Londono „Chelsea“.