Jonas Mačiulis sužaidė dar vienas solidžias rungtynes, o Madrido „Real“ (23-7) įsirašė eilinę pergalę Ispanijos pirmenybėse. Šeštadienį sostinės klubas 98:78 (29:14, 22:27, 24:16, 23:21) nepaliko vilčių Saragosos „Tecnyconta“ (9-21) ekipai, kurios marškinėlius vilki Adas Juškevičius ir Martynas Gecevičius.

J.Mačiulis per nepilnas 22 minutes pelnė 14 taškų (4/4 dvitaškių, 2/3 tritaškių), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 18 naudingumo balų.

Beje, tai buvo kol kas rezultatyviausias puolėjo pasirodymas Ispanijos čempionate šį sezoną.

Pralaimėjusiems A.Juškevičius per 21 minutę pelnė 14 taškų (1/1 dvitaškių, 4/8 tritaškių), atkovojo 2 kamuolius ir surinko 12 naudingumo balų.

M.Gecevičius per 24 minutes pelnė 8 taškus (1/3 dvitaškių, 2/7 tritaškių), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„Tecnyconta“: Henkas Norelis 16, Adas Juškevičius 14, Stevanas Jelovacas ir Marcosas Knightas po 10.

„Real“: Jaycee Carrollas 23, Jonas Mačiulis ir Sergio Llullas po 14, Anthony Randolphas 12.