19
„Barcelona“ – „Villarreal“ (nuotr. SCANPIX)

Ispanijos „Primera“ lygoje pergales iškovojo dėl vietos viršūnėje kovojanti „Barcelona“ ir nuo jos kiek atsiliekantis Madrido „Atletico“, o Prancūzijoje triuškinančią pergalę šventė „Paris Saint-Germain“.

19

Madride „Atletico“ priėmė „Eibar“ ekipą. Kova buvo sunki, tačiau šeimininkai sugebėjo nugalėti 1:0. Vienintelį įvartį 69-ąją minutę pelnė Saulis Niguezas.

Rungtynių pabaiga buvo karšta. 89-ąją minutę geltoną, o jau už minutės ir raudoną kortelę prieš save išvydo Diego Godinas.

„Barcelona“ rungtynių pabaigoje 4:1 susitvarkė su „Villarreal“ klubu. 21-ąją minutę katalonus į priekį išvedė Neymaras, tačiau jau 32-ąją rezultatą išlygino Cedricas Bakambu. Tačiau 45-ąją minutę „Barca“ ekipos gretose pasižymėjo L. Messi, 69-ąją skirtumą padidino Luisas Suarezas, o 82-ąją 11 metrų baudinį realizavo tas pats L. Messi.

„Paris Saint-Germain“ net 5:0 sudorojo „SC Bastia“. Įvarčius paryžiečiams pelnė Lucas Moura (32`), Marco Verratti (35`), Edinsonas Cavani (76`, 80` ir 89`) ir Marquinhosas (83`).

Paskutiniosiose Anglijos „Premier“ lygos šeštadienio rungtynėse „Swansea City“ 1:0 palaužė Liverpulio „Everton“. Pergalingą įvartį 29-ąją minutę mušė Fernando Llorente.