Žaibiškai pirmąjį įvartį pelnę „Manchester City“ futbolininkai net 5:0 namuose susitvarkė su „Crystal Palace“ ekipa.

Pirmasis rungtynių įvartis krito jau antrąją minutę. Visiškai laisvas baudos aikštelėje liko Davidas Silva, kuris surado kamuolį ir stipriu smūgiu išvedė „mėlynuosius“ į priekį.

Jau po pertraukos puikiu smūgiu persvarą padvigubino Vincentas Kompany (49`). Jis itin tiksliu smūgiu po perdavimo iš krašto nuginklavo varžovų vartininką.

Apmaudžiai savo aikštės pusėje 59-ąją minutę kamuolį prarado svečių gynėjai, o tuo pasinaudojo Kevinas de Bruyne, kuris kamuolį nukreipė į apatinį artimąjį vartų kampą.

Tašką šiose rungtynėse padėjo Raheemas Sterlingas ir Nicolas Otamendi. Pirmasis ketvirtąjį „Man City“ įvartį pelnė 82-ąją susitikimo minutę, o N. Otamendi 90-ąją įkalė penktą.

Po šių rungtynių Mančesterio klubas pagal taškus (69) susilygino su trečioje vietoje žengiančiu „Liverpool“, o „Crystal Palace“ liko 16-oje vietoje ir vis dar yra tikimybė, kad klubas gali iškristi į antrąjį divizioną.