24
Londono „West Ham United“ – Londono „Tottenham Hotspur“ 1:0 (nuotr. SCANPIX)

Penktadienį Anglijos „Premier“ lygos 36-asis turas prasidėjo netikėtumu. Pralaimėjo pretendentas į titulą Londono „Tottenham Hotspur“. Jis svečiuose nusileido sostinės derbyje – 0:1 (0:0) buvo priverstas pripažinti „West Ham United“ pranašumą.

24

Šeimininkai netruko sukurti pirmąjį rungtynių pavojų. 6-ąją minutę po puikaus Andre Ayew perdavimo nuo varžovų paspruko, bet į tolimąjį vartų kampą nepataikė Manuelis Lanzini.

21-ąją minutę į priekį galėjo išsiveržti svečiai. Jie prie „West Ham United“ vartų surengė tikrą škvalą. Pirmasis mušė Harry Kane’as. Šeimininkų vartininkas Adrianas kamuolio nepagavo. Prie atšokusio suskubo Dele Alli. Jis smūgiavo į gynėją. Galiausiai kamuolys vėl atiteko H. Kane’ui. Šįkart Adrianas sužaidė fantastiškai, atrėmęs kamuolį pėda.

Ispanui meistriškumą teko demonstruoti po kampinio. Vartininkas puikiai reagavo po Erico Diero smūgio galva.

27-ąją minutę vienas prieš „Tottenham Hotspur“ vartininką Hugo Llorisą pabėgo M. Lanzini. Svečių kapitonas iš Prancūzijos dvikovą laimėjo.

63-ąją minutę į tolimąjį vartų kampą taikėsi Heung-Min Sonas. Adrianas ir vėl buvo nepramušamas.

65-ąją minutę „Tottenham Hotspur“ futbolininkai niekaip nesugebėjo išmušti kamuolio iš savo baudos aikštelės ir buvo nubausti. Pasižymėjo prie pat vartų likęs M. Lanzini (1:0).

76-ąją minutę savojoje baudos aikštėje grubiai suklydo Toby Alderweireldas. Kamuolį perėmė Jonathanas Calleri. Jis mušė į vartus, bet smūgį atrėmė fantastiškai sužaidęs H. Llorisas. Jam sugebėjimus teko rodyti ir pačioje rungtynių pabaigoje, 96-ąją minutę. Po dar vienos „Tottenham Hotspur“ futbolininkų klaidos aikštės viduryje, šeimininkai pabėgo trise prieš vieną, bet H. Llorisas vėl buvo neįveikiamas.

„Tottenham Hotspur“ (77 taškai) užima antrąją „Premier“ lygos poziciją. Londono futbolininkai keturiais taškais atsilieka nuo to paties miesto „Chelsea“ ir aštuoniais lenkia „Liverpool“. „West Ham United“ (42 tšk.) – devintas.