16
„Sevilla“ – San Sebastiano „Real Sociedad“ 1:1 (nuotr. SCANPIX)

Penktadienį Ispanijos aukščiausiosios futbolo lygos 36-ojo turo starte taškus prarado namuose žaidusi „Sevilla“. Ji lygiosiomis 1:1 (1:0) išsiskyrė su rungtynes dešimtiese baigusiu San Sebastiano „Real Sociedad“.

16

Pirmojoje mačo pusėje įvartį pelnė vienintelė „Sevilla“. Šeimininkus pačioje kėlinio pabaigoje, 41-ąją minutę, į priekį išvedė Pablo Sarabia.

Sevilijos futbolininkai persvara džiaugėsi 20 žaidimo minučių. 61-ąją rezultatą išlygino meksikietis Carlosas Vela.

Šeimininkų šansai įmušti ir išplėšti pergalę padidėjo rungtynių pabaigoje. 79-ąją minutę už antrą geltoną kortelę iš aikštės pašalintas „Real Sociedad“ atstovas Davidas Zurutuza.

Toks įvykių posūkis „Sevilla“ nepadėjo. Rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1.

„Sevilla“ (69 taškai) turnyro lentelėje rikiuojasi ketvirta. Ji dviem taškais atsilieka nuo trečiojoje vietoje žengiančio Madrido „Atletico“. „Real Sociedad“ (62 tšk.) – septintas.