Penktadienį Lenkijos aukščiausios futbolo lygos rungtynėse įvartį pelnė Arvydas Novikovas. Tikslus lietuvių smūgis pergalės neatnešė – Balstogės „Jagiellonia“ svečiuose 1:1 (0:1) sužaidė su Kelcų „Korona“.

Pirmasis rungtynių kėlinys baigėsi nerezultatyviai.

Abu įvarčiai pelnyti iškart po pertraukos. 47-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė ukrainietis Sergejus Pilipčukas. Po dviejų minučių rezultatą išlygino A. Novikovas.

Pastarasis žaidė iki 68-osios minutės. Kitas „Jagiellonia“ lietuvis Fedoras Černychas pakeistas 82-ąją minutę.

„Jagiellonia“ (34 taškai) pirmauja lygoje. Žemiau rikiuojasi rungtynėmis mažiau sužaidusios komandos. Poznanės „Lech“ (31 tšk.) – antras, Varšuvos „Legia“ (30 tšk.) – trečia, Gdansko „Lechia“ (30 tšk.) – ketvirta.