30
Vašingtono „Wizards“ – Bostono „Celtics“ 116:89 (nuotr. SCANPIX)

Vašingtono „Wizards“ laimėjo gyvybiškai svarbias trečiąsias NBA Rytų konferencijos pusfinalio rungtynes. „Wizards“ namie surengė spurtą 22:0 ir 116:89 sutriuškino Bostono „Celtics“. Vašingtono krepšininkai sušvelnino serijos rezultatą – 1:2.

30

Pirmajame kėlinyje rezultatas dukart buvo lygus (2:2 – 2 minutė, 12:12 – 6 min.). Tada sekė viską išsprendusi rungtynių atkarpa. Ją šeimininkai laimėjo 22:0 (34:12 – 11 min.).

„Wizards“ pirmavo visą likusį mačo laiką. Didžiausia persvara siekė 30 taškų (86:56 – 32 min.).

Vašingtono komanda kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 50:38. Ji atakavo 47 procentų taiklumu (43 metimai iš 92), „Celtics“ – 35 (27/77). Šeimininkai prarado 10 kamuolių, svečiai – 16.

„Wizards“: Johnas Wallas 24 (7/19 metimų, 9/10 baudų, 8 rezultatyvūs perdavimai), Bojanas Bogdanovičius 19 (6/12 met., 10 atk. kam.), Otto Porteris 19 (8/13 met., 8 atk. kam.), Marcinas Gortatas 13 (6/12 met., 16 atk. kam.), Bradley Bealas 11, Markieffas Morrisas 10 (5 atk. kam.).

„Celtics“: Alas Horfordas 16 (5/8 met.), Jae Crowderis 14 (7 atk. kam.), Isaiah Thomas 13 (7/11 baud.).

„Celtics“ serijoje pirmauja 2:1. Ji pirmąsias dvejas rungtynes Bostone laimėjo 123:111 ir 129:119. Ketvirtosios vyks Vašingtone.

„Wizards“ Rytų konferencijos ketvirtfinalyje 4:2 nugalėjo Atlantos „Hawks“, „Celtics“ – tokiu pat rezultatu Čikagos „Bulls“.

Bostono komanda (53 pergalės / 29 pralaimėjimai) reguliariajame sezone triumfavo Rytuose. Vašingtono ekipa (49/33) buvo ketvirta.