25
„Monaco“ – Turino „Juventus“ (nuotr. SCANPIX)

UEFA Čempionų lygos pusfinalių kovos persikėlė į Monaką, kur vietos klubas priėmė Turino „Juventus“. Tai buvo pirmosios šios poros rungtynės, kurios sėkmingiau susiklostė svečiams iš Italijos. Jie gerai gynėsi, puikiai išbėginėjo į atakas ir namo išsivežė pergalę 2:0.

25

Pirmąją rimtesnę progą sukūrė „Juventus“. Dani Alvesas 11-ąją minutę pasiuntė gerą perdavimą Gonzalo Higuainui, tačiau puolėjas kamuolio galva nepasiekė.

Jau po minutės iš gilumos aukštą perdavimą „Juventus“ baudos aikštelėje gavo Kylianas Mbappe, kurio smūgiuotą kamuolį pagavo Gianluigi Buffonas.

Dar vieną sėkmingą epizodą G. Buffonas sukūrė 16-ąją minutę. Dar kartą į vartus mušė K. Mbappe. Nors smūgis buvo tikslus ir stiprus, patyręs vartininkas sužaidė užtikrintai.

Ir toliau nuostabiai rungtyniavo G. Buffonas. Jis atmušė ir Radamelio Falcao bandymą. Tiesa, atrodo, kad kamuolys, net ir neatmuštas, į vartų plotą nebūtų įskriejęs.

Gonzalo Higuainas 25-ąją minutę turėjo gerą šansą pasižymėti, tačiau jo smūgis iš keleto metrų nebuvo sėkmingas.

Tačiau jau 29-ąją minutę tas pats Gonzalo Higuainas pelnė įvartį. Pats finalinis smūgis nebuvo kažkuo įspūdingas, tačiau „Juventus“ ataka išties atrodė nuostabiai. Paulo Dybala aikštės viduryje numetė kamuolį kulnu, vėliau kulnu rezultatyvų perdavimą atliko Dani Alvesas, o puolėjui teliko nuginkluoti vartininką.

Rezultatą 33-ąją minutę išlyginti galėjo Tiemoue Bakayoko, tačiau po standartinės situacijos jis kamuolio nepasiekė.

Po pertraukos „Monaco“ iš karto kibo į darbą ir sukūrė keletą progų, bet jų realizuoti nepavyko.

Thomasas Lemaras prarado kamuolį prie savo baudos aikštelės, o aikštės šeimininkus nuo įvarčio 54-ąją minutę išgelbėjo Danijelis Subašičius.

Vis dėlto „Juventus“ sugebėjo nepraleisti ir patys įmušė antrąjį įvartį. Nuostabų perdavimą į baudos aikštelę pasiuntė Dani Alvesas, o Gonzalo Higuainas 59-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartus.

Po antrojo įvarčio žaidimas susilygino, „senoji senjora“ toliau puikiai gynėsi, o Monako futbolininkams barikadų pralaužti nepavyko.

Radameliui Falcao 80-ąją minutę pasiųstas perdavimas neatrodė labai pavojingas, tačiau kamuolį nesėkmingai palietė „Juventus“ gynėjas. Vis dėlto puolėjui susiorientuoti nepavyko ir jis į kamuolį smūgiuoti nespėjo.

Prieš pat pridėto laiko pradžią „Monaco“ turėjo gerą progą po standartinės situacijos, tačiau G. Buffonas pirštų galais lietė kamuolį ir nukreipė jį virš skersinio.