Sekmadienį Anglijoje įvyko didžiulį ažiotažą kėlęs Londono derbis. Jį laimėjo „Tottenham Hotspur“. Kitose „Premier“ lygos 35-ojo turo rungtynėse savo varžovų nesugebėjo įveikti dvi Mančesterio komandos – „City“ ir „United“.

„Tottenham Hotspur“ savo aikštėje 2:0 (0:0) nugalėjo kitą Anglijos sostinės ekipą – „Arsenal“.

Šeimininkai viską išsprendė per tris antrojo kėlinio minutes. 55-ąją minutę įmušė Dele Alli, 58-ąją – 11 metrų baudinį realizavo Harry Kane’as.

„Manchester United“ namie 1:1 (1:0) sužaidė su „Swansea“.

Mančesterio futbolininkai į priekį buvo išsiveržę pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje. Trečiąją pridėto laiko minutę įmušė „United“ legenda Wayne’as Rooney. 79-ąją minutę rezultatą išlygino Gylfi Sigurdssonas.

„Manchester City“ svečiuose 2:2 (0:1) baigė mačą su „Middlesbrough“.

Favoritams iš Mančesterio dukart teko vytis.

38-ąją minutę šeiminkus į priekį buvo išvedęs Alvaro Negredo, bet 69-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavo Sergio Aguero.

„Middlesbrough“ vėl pabėgo 77-ąją minutę. Įvarčio autorius – Calumas Chambersas. Persvara šeimininkai džiaugėsi neilgai – 85-ąją minutę įmušė Gabrielis Jesus.

Įspūdingiausią sekmadienio pergalę pasiekė lygos lyderė Londono „Chelsea“. Ji varžovų tvirtovėje 3:0 (0:0) sutriuškino Liverpulio „Everton“.

Visi įvarčiai pelnyti per 20 antrojo kėlinio minučių. 66-ąją pasižymėjo Pedro, 79-ąją – Gary Cahillas, 86-ąją – Willianas.

„Chelsea“ (81 taškas) pirmauja „Premier“ lygoje. „Tottenham Hotspur“ (81 tšk.) užima antrąją vietą, „Manchester City“ (66 tšk.) – ketvirtąją, „Manchester United“ (65 tšk.) – penktąją, „Arsenal“ (60 tšk.) – šeštąją, „Everton“ (58 tšk.) – septintąją.