Sekmadienį Vilniaus „Žalgiris“ 1:0 laimėjo A lygos lyderių rungtynes, namie įveikęs Klaipėdos „Atlantą“. Po mačo ekipų treneriai spaudos konferencijoje apsišaudė skambiomis frazėmis.

„Atlanto“ strategas Konstantinas Sarsanija sakė, kad būtų labai patenkintas, jei arbitrai taip, kaip teisėjauja Vilniuje, dirbtų ir Klaipėdoje. Ruso nuomone, žalgiriečiai namie labiau palaikomi nei savo aikštėje žaidžiantys klaipėdiečiai.

„Kaskart, kai žaidžiame su „Atlantu“, jie visą laiką kažkuo nepatenkinti. Tiesą pasakius, man tokios kalbos juokingos. Galbūt Klaipėdos komandai reikėtų prie ekipos štabo įsigyti ir teisėją, kuris teisėjautų jų rungtynėse, – ironizavo vyriausiasis „Žalgirio“ treneris Valdas Dambrauskas. – Mano manymu, šiandien teisėjų brigada dirbo absoliučiai be klaidų. Arbitras nuo pirmosios minutės saugojo futbolininkus ir niekada nepaleido žaidimo kontrolės. Tai buvo akivaizdu.“

Tiesa, V. Dambrauskas prisiminė situaciją, kai 82-ąją minutę nebuvo įskaitytas antrasis Elivelto įvartis. Užfiksuota nuošalė.

„Tai buvo kuriozinė situacija. Šią savaitę labai daug diskusijų apie teisėjų vaizdo peržiūras. Tikriausiai arbitrai šiandien pasinaudojo tuo ir spėjo peržiūrėti įrašą, – dar kartą ironizavo „Žalgirio“ treneris. – Jokioje šalyje to nebūtų buvę. O dabar teisėjai, gavę „Atlanto“ trenerių spaudimo, įvartį atšaukė. Manau, Klaipėdos komandos štabas ir šiose rungtynėse nuveikė darbą.“

Pasak V. Dambrausko, pirmasis kėlinys buvo lengvas. Antrajame žalgiriečiai prarado žaidimo kontrolę, tad vyko daugybė dvikovų.

„Žalgirio“ strategas prieš rungtynes atsiėmė geriausio A lygos pirmojo rato trenerio prizą.

„Jis tikrai nieko nereiškia. Apdovanojimas už pirmą ratą, o žaidžiame penkis. Tai ką jis gali reikšti? Ši pergalė reiškia daug daugiau nei prizas“, – kalbėjo V. Dambrauskas.