21
Jutos „Jazz“ – Los Andželo „Clippers“ 93:98 (nuotr. SCANPIX)

NBA liko vienintelis konferencijų pusfinalių nežinomasis. Dėl paskutiniojo kelialapio kovoja Jutos „Jazz“ ir Los Andželo „Clippers“. Pastaroji ekipa šįryt išplėšė septintąsias serijos rungtynes.

21

Los Andželo krepšininkai šeštajame mače svečiuose varžovus nugalėjo 98:93.

„Clippers“ į priekį pabėgo sužaidus pustrečio kėlinio ir pirmavo iki rungtynių pabaigos. Likus trims sekundėms ir rezultatui esant 96:93, pratęsimą galėjo išplėšti Joe Johnsonas. „Jazz“ krepšininkas tritaškio nepataikė.

Los Andželo ekipa sumetė devynis tolimus metimus iš 21 (43 procentai). Jutos – septynis iš 26 (27 proc.). Abi komandos prastai atakavo nuo baudų metimų linijos. Tikslą pasiekė 67 procentai „Jazz“ (22/33) ir 58 procentai „Clippers“ (15/26) baudų.

Jutos komanda suklydo aštuonis kartus, „Clippers“ – dvigubai daugiau,

„Jazz“: Gordonas Haywardas 31 (9/20 metimų, 10/11 baudų, 7 atkovoti kamuoliai), George’as Hillas 22 (8/13 met., 5/9 baud., 5 atk. kam.), Rudy Gobertas 15 (5/10 met., 5/10 baud., 9 atk. kam.).

„Clippers“: Chris Paulas 29 (10/20 met., 7/8 baud., 8 rezultatyvūs perdavimai), DeAndre Jordanas 13 (5/8 met., 18 atk. kam.), Lucas Mbah a Moute 13 (5/8 met., 6 atk. kam.), Austinas Riversas 13 (5/10 met.), Jamalas Crawfordas 12 (5/12 met.).

Serijos rezultatas – 3:3. Paskutinės ir lemiamos rungtynės vyks Los Andžele.

Regliariajame sezone abi komandos pasiekė vienodą rezultatą – po 51 pergalę ir 31 pralaimėjimą. Laipteliu aukščiau, ketvirta, buvo geriau tarpusavio rungtynes sužaidusi „Clippers“.