29
Paulo Dybala (nuotr. SCANPIX)

Penktadienį Italijos „Serie A“ 34-ojo turo rungtynėse taškus prarado Turino „Juventus“. Jis svečiuose 2:2 (0:1) sužaidė su Bergamo „Atalanta“.

29

„Serie A“ lyderiai gavo smūgį į paširdžius pirmojo kėlinio pabaigoje. 45-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė Andrea Conti.

Iškart po pertraukos, 50-ąją rungtynių minutę, „Juventus“ sulaukė dovanėlės – kamuolį į savuosius vartus nukreipė „Atalanta“ saugas Leonardo Spinazzola.

Turino futbolininkai 83-ąją minutę jau džiaugėsi pergale. Po bosnio Miralemo Pjaničiaus perdavimo įmušė brazilas Danielis Alvesas.

„Juventus“ linksminosi per anksti – 89-ąją minutę rezultatą išlygino šveicaras Remo Freuleris.

Turino komanda (84 taškai), nepaisant lygiųjų, lieka „Serie A“ viršūnėje. Ji lenkia rungtynėmis mažiau sužaidusias „Roma“ (75 tšk.) ir „Napoli“ (71 tšk.).

„Atalanta“ turi tiek pat taškų, kaip ir Romos „Lazio“ – 64. Ekipos užima ketvirtąją bei penktąją vietas.