Pirėjo „Olympiacos“ išplėšė penktąsias Eurolygos ketvirtfinalio serijos rungtynes. Graikai penktadienį svečiuose 74:62 (14:21, 21:17, 20:16, 19:8) nugalėjo Stambulo „Anadolu Efes“ ir išlygino serijos rezultatą – 2:2.

„Anadolu Efes“ rungtynes pradėjo nusiteikusi baigti seriją. 5-ąją minutę šeimininkų pranašumas siekė 18:6.

12-ąją minutę Stambulo krepšininkai įgijo rekordinę persvarą – 27:14.

„Olympiacos“ iki pirmosios rungtynių pusės pabaigos priartėjo, o iškart po pertraukos išsiveržė į priekį. Lemiamu tapo ketvirtasis kėlinys, kurį Pirėjo komanda laimėjo 19:8.

Svečiai pataikė 12 tritaškių iš 26 (46 procentai), šeimininkai – tris iš 19-os (16 proc.). „Anadolu Efes“ kovą dėl kamuolių laimėjo 40:29. Stambulo komanda sugriebė 14 puldama.

„Anadolu Efes“: Jaysonas Grangeris 17 (6/11 dvitaškių, 8 atkovoti kamuoliai, 5 išprovokuotos pražangos).

„Olympiacos“: Vassilis Spanoulis 18 (5/11 tritaškių, 7 išprovokuotos pražangos), Georgios Printezis 11, Erickas Greenas 10.

Serijos rezultatas tapo 2:2. Penktosios ir lemiamos ketvirtfinalio rungtynės bus žaidžiamos antradienį Pirėjuje.

Poros nugalėtoja pusfinalyje rungtyniaus su Maskvos CSKA.