39
Oklahomos „Thunder“ – Hiustono „Rockets“ 109:113 (nuotr. SCANPIX)

Domanto Sabonio „Thunder“ nuo NBA sezono pabaigos skiria pralaimėjimas. Oklahomos komanda ketvirtosiose Vakarų konferencijos ketvirtfinalio rungtynėse namie 109:113 pralaimėjo Hiustono „Rockets“ ir serijoje atsilieka 1:3.

39

„Thunder“ mačą pradėjo geriau bei 5-ąją minutę pirmavo 13:5. Šeimininkai 10-ąją minutę įgijo ir dviženklį pranašumą – 26:15.

Oklahomos krepšininkai persvarą išlaikė ilgai. Ne tik išlaikė, o ir padidino. 28-ąją minutę komandas skyrė 14 taškų – 70:56.

Šeimininkams pavojaus varpai pradėjo skambėti ketvirtojo kėlinio pradžioje, kai „Rockets“ po ilgos pertraukos išlygino rezultatą (79:79 – 38 min,), Likusį laiką vyko atkakli ir permaininga kova. Joje išgyveno svečiai – 113:109.

„Thunder“ baudas metė 56 procentų taiklumu – realizavo 18 iš 32.

D. Sabonis, trenerio Billy Donovano sprendimu, aikštėje nepasirodė.

„Thunder“: Russellas Westbrookas 35 (10/28 metimų, 12/13 baudų, 14 atkovotų kamuolių, 14 rezultatyvių perdavimų, 5 klaidos), Stevenas Adamsas 18 (8/10 met., 7 atk, kam.), Victoras Oladipo 15 (7/10 met.), Andre Robertsonas 13 (5/9 met., 5 blokai), Jerami Grantas 10 (5/5 met.).

„Rockets“: Nene 28 (12/12 met., 10 atk, kam.), Ericas Gordonas 18 (5/13 met., 8 atk. kam.), Lou Williamsas 18 (5/13 met., 7/7 baud., 7 atk. kam.), Jamesas Hardenas 16 (5/16 met., 6/7 baud., 8 rez. perd., 7 atk. kam.), Trevoras Ariza 14 (5 atk. kam.).

Serijos rezultatas tapo 3:1, „Rockets“ naudai. Penktosios rungtynės vyks Hiustone.

„Rockets“ (55 pergalės / 27 pralaimėjimai) į atkrintamąsias pateko kaip trečia Vakarų konferencijos komanda, „Thunder“ (47/35) – šešta.