„Manchester United“ futbolininkai tęsia sėkmingą žaidimą „Premier“ lygoje. 32-ojo turo rungtynėse Jose Mourinho auklėtiniai svečiuose 2:0 patiesė „Burnley“.

Abu įvarčius „Man Utd“ įmušė pirmajame kėlinyje. Anthony Martialis pasižymėjo 21-ąją minutę, o Wayne'as Rooney įmušė įvartį 39-ąją minutę.

Tai buvo jau 23-osios iš eilės „Raudonųjų velnių“ nepralaimėtos rungtynės „Premier“ lygoje. Pastarąjį kartą jie pralaimėjimą patyrė praėjusių metų spalio 23-ąją.

Po šių rungtynių „Manchester United“ liko penktoje turnyro lentelės vietoje su 63 taškais, tačiau nuo laipteliu aukščiau esančios „Manchester City“ vienuolikės dabar atsilieka tik tašku.

Ketvirtoji vieta Anglijoje leidžia varžytis Čempionų lygoje, o penktąją vietą užėmusiai komandai lieka Europos lygos turnyras.