Ketvirtadienį UEFA Europos lygoje netrūko kvapą gniaužiančių kovų. Trijuose ketvirtfinaliuose prireikė pratęsimų. Viename jų – baudinių serijos.

Lengviausiai į pusfinalį žengė Vigo „Celta“. Ispanai svečiuose sužaidė lygiosiomis 1:1 su Belgijos „Genk“.

63-ąją minutę svečius į priekį išvedė Pione Sisto, 67-ąją rezultatą išlygino Leandro Trossardas.

Rungtynes Ispanijoje 3:2 laimėjo „Celta“.

Pratęsimo prireikė Gelzenkirchene (Vokietija). Ten „Schalke 04“ per pagrindinį mačo laiką atsirevanšavo Amsterdamo „Ajax“ (Olandija) už pralaimėjimą svečiuose 0:2. Įvarčius pelnė Leonas Goretzka (53 min.) ir Guido Burgstalleris (56 min.).

Pratęsimas tapo tikru įvarčių fejerverku. 101-ąją minutę po Danielio Caligiuri įvarčio džiaugėsi „Schalke 04“. Tačiau paskutiniuosius tikslius smūgius atliko Amsterdamo „Ajax“ – Nickas Viergeveris (111 min.) ir Aminas Younesas (120 min.).

Paskutinysis įvartis atvedė olandus į pusfinalį. Jiems ten patekti nesutrukdė dvi Joelio Veltmano geltonos kortelės. „Ajax“ nuo 80-osios minutės žaidė dešimtiese.

Panašiai į pusfinalį prasibrovė „Machester United“. Anglai tiek svečiuose, tiek namie su Briuselio „Anderlecht“ (Belgija) sužaidė 1:1.

Mančesteryje šeimininkai pirmavo po Henrikho Mkhitaryano įvarčio (10 min.), bet rezultatą išlygino „Anderlecht“ kapitonas Sofiane Hanni (32 min.).

„Machester United“ į kitą etapą atvedė Marcus Rashfordas, įmušęs 107 minutę.

Rungtynių nebaigė Mančesterio komandos žvaigždė Zlatanas Ibrahimovičius. Švedas, iš pirmo žvilgsnio, patyrė rimtą traumą.

Daugiausia intrigos pamatė žiūrovai Stambule. Ten eita iki galo – mušta 11 metrų baudinius.

Vietos „Beskitas“ po Taliscos dublio (27, 58 min.) laimėjo 2:1. Liono „Olympique“ (Prancūzija) neišgelbėjo Alexandre Lacazette įvartis (34 min.).

Kadangi šeimininkai Lione taip pat laimėjo 2:1, Stambule teko žaisti pratęsimą. Jo metu įvarčių nepelnyta. 11 metrų baudinius tiksliau mušė prancūzai – 7:6.

UEFA Europos lygos pusfinalių burtai bus traukiami penktadienį.