35
Hiustono „Rockets“ – Oklahomos „Thunder“ 115:111 (nuotr. SCANPIX)

Antrosiose NBA Vakarų konferencijos ketvirtfinalio rungtynėse Oklahomos „Thunder“ patyrė dar vieną pralaimėjimą. Domanto Sabonio komanda svečiuose 111:115 nusileido Hiustono „Rockets“ ir serijoje atsilieka 0:2.

35

Svečiai didžiąją rungtynių dalį dominavo. Jie 5-ąją minutę įgijo dviženklę persvarą – 14:4. 9-ąją minutę komandas skyrė 15-a taškų – 28:13.

„Thunder“ pranašumą išsaugojo iki 40-osios minutės, kai Ericas Gordonas trtitaškiu persvėrė rezultatą (96:94).

Toliau vyko kandidatų į MVP kova. 42-asis Russello Westbrooko taškas sugrąžino pranašumą Oklahomos komandai (100:99). Čia pat 30-ąjį tašką pelnė Jamesas Hardenas (101:100).

„Rockets“ sužaidė galingą rungtynių pabaigą. 45-ąją minutę rezultatas buvo lygus (104:104), bet šeimininkai laimėjo atkarpą 10:0 (114:104) ir, likus pusantros minutės, klausimų dėl nugalėtojo nebekilo. Tai bandė paneigti per likusį laiką visus septynis komandos taškus pelnęs R. Westbrookas, bet tai „Thunder“ neišgelbėjo.

Oklahomos ekipos yderis tapo pirmuoju krepšininku NBA istorijoje, atkrintamosose surinkusiu trigubą dublį su per 50 tašlų.

„Rockets“ kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 48:37. Šeimininkai nusiėmė 17 kamuolių puldami. Hiustono krepšininkai suklydo 13 kartų, „Thunder“ – septynis.

D. Sabonis trumpų šansų sulaukė pirmajame ir ketvirtajame kėliniuose. Taip pat – likus porai sekundžių iki rungtynių pabaigos. Lietuvis aikštėje iš viso praleido tris minutes, per kurias prametė dvitaškį ir triskart prasižengė.

Hiustono komandos gynėjai surinko 81 procentą komandos taškų – 93 iš 115.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 35 (7/17 metimų, 18/20 baudų, 8 rezultatyvūs perdavimai, 7 klaidos), Ericas Gordonas 21 (8/14 met.), Lou Williamsas 21 (8/14 met.), Patrickas Beverley 15 (6/9 met., 6 atkovoti kamuoliai).

„Thunder“: Russellas Westbrookas 51 (17/43 met., 15/18 baud., 13 rez. perd., 10 atk. kam.), Andre Robersonas 12 (6/12 met., 8 atk. kam.), Victoras Oladipo 11 (9 atk. kam.), Dougas McDermottas 11.

„Rockets“ serijoje iki keturių pergalių pirmauja 2:0. Komandos keliasi į Oklahomą, kur sužais dvejas rungtynes.

„Rockets“ (55 pergalės / 27 pralaimėjimai) į atkrintamąsias pateko trečiu Vakarų konferencijos rezultatu, „Thunder“ (47/35) – šeštu.