24
Madrido „Real“ – Miuncheno „Bayern“ 4:2 (nuotr. SCANPIX)

UEFA Čempionų lygos pusfinalyje žais du Madrido klubai. Prie „Atletico“ prisijungė „Real“, antradienį po pratęsimo 4:2 įveikęs Miuncheno „Bayern“. Ispanus į pergalę atvedė „hat-tricką“ įmušęs portugalas Cristiano Ronaldo.

24

Pirmąsias ketvirtfinalio rungtynes Miunchene prieš savaitę laimėjo „Real“ – 2:1. Taigi Ispanijoje Vokietijos čempionams reikėjo atakuoti.

Jie bandė tai daryti. Nuo Roberto Lewandowski Madrido komandos žaidėjai apsigynė, o po to sekęs Arjeno Robbeno smūgis buvo netikslus.

Vėliau su problemomis susidūrė patys „Bayern“ futbolininkai. Po Sergio Ramoso smūgio kamuolį, lekiantį į vartus, išmušė Jerome’as Boatengas.

Antrajame kėlinyje tą patį teko daryti „Real“ atstovui – Marcelo. Jis galvą išmušė kamuolį po A. Robbeno smūgio.

„Bayern“ tikslą pasiekė 53-ąją minutę. Casemiro baudos aikštelėje užmynė A. Robbeno koją. Olandas griuvo, teisėjas skyrė 11 metrų baudinį. Jį užtikrintai realizavo R. Lewandowski (1:0).

Po 23 minučių Casemiro išpirko savo kaltę. Brazilas atliko rezultatyvų perdavimą C. Ronaldo (1:1).

„Real“ džiaugėsi neilgai. Po poros minučių į šeimininkų vartus krito kurioziškas įvartis. Kamuolį į savųjų vartų tinklą nukreipė kapitonas S. Ramosas (1:2).

Esminis mačo momentas įvyko 84-ąją minutę. Teisėjas Arturo Vidaliui parodė antrąją geltoną kortelę. „Bayern“ liko dešimtiese.

„Real“ per pagrindinį rungtynių laiką tuo nepasinaudojo. Teko žaisti pratęsimą, o jo metu Miuncheno komandos jėgos seko.

105-ąją minutę savo kaltę išpirko ir S. Ramosas. Kapitonas atliko rezultatyvų perdavimą, C. Ronaldo nukreipė kamuolį į vartus (2:2).

Netrukus ispanai tęsė savo šou. Kelis varžovus apibėgo Marcelo. Jis atliko perdavimą C. Ronaldo, kuris pelnė „hat-tricką“ (3:2).

112-ąją minutę, panašiai, kaip Marcelo, oponentus už nugaros paliko ir kamuolį į vartus pasiuntė Marco Asensio (4:2).

Madrido „Real“ – Miuncheno „Bayern“ 4:2

53 min. Robertas Lewandowski (0:1)

76 min. Cristiano Ronaldo (1:1)

78 min. Sergio Ramosas (į savo vartus, 1:2)

105 min. Cristiano Ronaldo (2:2)

110 min. Cristiano Ronaldo (3:2)

112 min. Marco Asensio (4:2)

Įspėti: 6 min. Arturo Vidalis („Bayern“), 40 min. Casemiro („Real“), 70 min. Xabi Alonso, 75 min. Matsas Hummelsas, 84 min. Arturo Vidalis, 101 min. Arjenas Robbenas („Bayern“).

Pašalintas: 84 min. Arturo Vidalis („Bayern“).

„Real“: Keyloras Navas, Dani Carvajalas, Sergio Ramosas, Nacho, Cristiano Ronaldo, Toni Kroosas (114 min. Mateo Kovačičius), Karimas Benzema (64 min. Marco Asensio), Marcelo, Casemiro, Luka Modričius, Isco (71 min. Lucas Vazquezas).

„Bayern“: Manuelis Neueris, Matsas Hummelsas, Thiago Alcantara, Franckas Ribery (71 min. Douglas Costa), Robertas Lewandowski (88 min. Joshua Kimmichas), Arjenas Robbenas, Xabi Alonso (75 min. Thomas Mulleris), Jerome’as Boatengas, Philippas Lahmas, Arturo Vidalis, Davidas Alaba.