27
„Leicester City“ – Madrido „Atletico“ 1:1 (nuotr. SCANPIX)

Paaiškėjo pirmasis UEFA Čempionų lygos pusfinalio dalyvis. Juo tapo Madrido „Atletico“ (Ispanija), antradienį svečiuose 1:1 (1:0) sužaidęs su „Leicester City“ (Anglija), bet patekęs į kitą etapą.

27

Prieš savaitę vykusias pirmąsias ketvirtfinalio rungtynes Madride 1:0 po Antoine’o Griezmanno realizuoto 11 metrų baudinio laimėjo „Atletico“.

Taigi Anglijoje „Leicester City“ reikėjo įmušti. Tai po Jamie Vardy perdavimo galėjo padaryti Shinji Okazaki. Japonas nepataikė į vartus.

26-ąją rungtynių minutę šeimininkų padėtis komplikavosi. Filipe Luiso perdavimu iš kairės pasinaudojo galva kamuolį į vartus nukreipęs Saulis Niguezas (1:0).

61-ąją minutę Anglijos čempionų viltys atgijo. Po užsitęsusios atakos įvartį pelnė snaiperis Jamie Vardy (1:1).

„Leicester City“ atakavo ir toliau, bet šeimininkams įmušti antrojo įvarčio nepavyko.

„Leicester City“ – Madrido „Atletico“ 1:1 (0:1)

26 min. Saulis Niguezas (0:1)

61 min. Jamie Vardy (1:1)

Įspėti: nėra.

„Leicester City“: Kasperas Schmeichelis, Danny Drinkwateris, Wesas Morganas (84 min. Danielis Amartey), Jamie Vardy, Marcas Albrightonas, Danny Simpsonas, Shinji Okazaki (46 min. Benas Chilwellas), Wilfredas Ndidi, Riyadas Mahrezas, Christianas Fuchsas, Yohanas Benalouane’as (46 min. Leonardo Ulloa),

„Atletico“: Janas Oblakas, Diego Godinas, Filipe Luisas (74 min. Angel Correa), Koke, Antoine’as Griezmannas, Saulis Niguezas, Yannickas Carrasco (69 min. Fernando Torresas), Gabi, Stefanas Savičius, Juanfranas (55 min. Lucas Hernandez), Jose Maria Gimenezas.