39
„Metz“ – PSG 2:3 (nuotr. SCANPIX)

Antradienį Prancūzijos čempionate „Ligue 1“ šeštąją pergalę iš eilės iškovojo PSG. Paryžiaus komanda svečiuose 3:2 (2:0) palaužė „Metz“.

39

Laimėtojai du įvarčius įmušė iki pertraukos. Abu tikslūs smūgiai atlikti po brazilo Maxwello perdavimų. 33-ąją minutę kamuolį į vartus nukreipė urugvajietis Edinsonas Cavani, 36-ąją – Blaise’as Matuidi.

Atrodė, kad PSG nevargs. Tačiau tada prabilo „Metz“ futbolininkai, išlyginę rezultatą. 78-ąją minutę įvartį pelnė Yannas Jouffre, 88-ąją – Cheickas Diabate.

Vis dėlto, džiaugėsi PSG. 93-ąją minutę pergalingą įvartį įmušė B. Matuidi.

Paryžiaus komandai tai buvo šeštoji pergalė „Ligue 1“ čempionate iš eilės. PSG vasario 19-ąją sužaidė lygiosiomis, vėliau visas rungtynes laimėjo.

PSG (77 taškai) pavijo pirmaujantį „Monaco“. Tiesa, Monako komanda sužaidusi maču mažiau. „Metz“ (36 tšk.) – 15-as.