30
Klivlendo „Cavaliers“ – Indianos „Pacers“ (nuotr. SCANPIX)

NBA čempionų titulą ginanti Klivlendo „Cavaliers“ ekipa iškovojo antrąją pergalę pirmajame atkrintamųjų varžybų etape. LeBronas Jamesas ir Co. Indianos „Pacers“ nugalėjo 117:111 (32:29, 31:29, 33:20, 21:33).

30

Įdomu tai, kad net 76% „kavalierių“ taškų pelnė trys žaidėjai: Kyrie Irvingas, LeBronas Jamesas ir Kevinas Love`as. Daugiau nei vienas Klivlendo ekipos žaidėjas nesurinko dviženklio taškų skaičiaus.

Pagal taškus, atkovotus kamuolius ir rezultatyvius perdavimus Indianapolio ekipoje naudingiausias buvo Paulas George`as, tačiau jo pastangų pergalei neužteko.

Pirmajame kėlinyje netrūko gražių epizodų. Pirmuosius taškus dėjimu pelnė P. George`as, kuris vėliau per varžovą dar kartą sugrūdo kamuolį iš viršaus, o ketvirtyje nei vienai komandai į priekį pabėgti nepavyko.

Per antrąjį kėlinį „Cavaliers“ spurtavo jau pačioje pradžioje ir po L. Jameso galingo dėjimo įgijo dviženklę persvarą (40:29). Tritaškiais metimais didžiąją ketvirčio dalį „Cavs“ laikėsi priekyje apie 10 taškų skirtumu, tačiau vėliau „Pacers“ pavyko priartėti.

Trečiojo kėlinio pabaigoje „Cavaliers“ persvara pasiekė rekordinę 19 taškų žymą, o su ketvirčio sirena tritaškį įsūdė K. Irvingas. Po šio dūrio „Pacers“ turėjo 18 taškų deficitą.

Nors buvo galima pagalvoti, kad rungtynių likimas – aiškus, „Pacers“ atrodė kiek kitaip. Jie ketvirtąjį kėlinį pradėjo spurtu ir skirtumą sumažino iki 11 taškų. Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 2 minutes, „Pacers“ priartėjo iki penkių taškų, o paskutinėmis sekundėmis ėmėsi pražangų taktikos, tačiau rungtynių perlaužti nepavyko ir Klivlendo ekipa šventė antrąją pergalę šioje serijoje.

„Cavaliers“: K. Irving (2 atk. kam., 2 rez. perd.) 37, K. Love (11 atk. kam.) 27, L. James (10 atk. kam., 7 rez. perd., 8 kl.) 25, D. Williams 9.

„Pacers“: P. George (8 atk. kam., 7 rez. perd.) 32, J. Teague 23, T. Young (6 per. kam.) 16, L. Stephonson 13.