Sekmadienį Anglijos „Premier“ lygos 33 turo rungtynėse minimalią pergalę iškovojo „Liverpool“. Jis svečiuose 1:0 (1:0) nugalėjo „West Bromwich Albion“. Mačas pasižymėjo begale nerealizuotų progų – abiejų komandų futbolininkai nepataikė į kamuolius arba neįmušė iš itin dėkingų padėčių.

Šeimininkai į priekį galėjo išsiveržti 2-ąją minutę. Puikia proga nepasinaudojo Halas Robsonas-Kanu.

Po 12 minučių išpuoliu atsakė „Liverpool“. Svečių brazilas Roberto Firmino nepataikė į tolimąjį vartų kampą.

Dar geresnę progą turėjo „West Bromwich Albion“ futbolininkas Naceras Chadli. Jis, pačiame kėlinio viduryje likęs puikioje padėtyje prieš vartus, nepataikė į kamuolį.

Vienintelis rungtynių įvartis įmuštas per pridėtą pirmojo kėlinio laiką (45+1 min.). Po standartinės padėties galvą kyštelėjo Liverpulio komandos žaidėjas Lucas Leiva. Kamuolys nukrito prie vartų buvusiam R. Firmino. Jis šįkart neklydo – 1:0.

Po pertraukos panašią progą, kaip N. Chadli, turėjo „Liverpool“ atstovas Jamesas Milneris. Jis mušė aukštai virš vartų.

80-ąją minutę rezultatą galėjo išlyginti Mattas Phillipsas. Jo smūgį iš arti atrėmė vartininkas Simonas Mignolet.

Per pridėtą laiką prie Liverpulio baudos aikštės pradėjo lankytis „West Bromwich Albion“ vartininkas Benas Fosteris. Jis galėjo būti nubaustas, bet po kontratakos Alberto Moreno į vartus iš toli nepataikė.

„Liverpool“ (66 taškai) užima trečiąją „Premier“ lygos poziciją, „West Bromwich Albion“ (44 tšk.) – aštuntąją.

„West Bromwich Albion“ – „Liverpool“ 0:1 (0:1)

45+1 min. Roberto Firmino (0:1)

Įspėti: 45 min. Chris Bruntas, 49 min. Halas Robsonas-Kanu, 66 min. Jonny Evansas (visi – „West Bromwich Albion“), 72 min. Lucas Leiva („Liverpool“).

„West Bromwich Albion“: Benas Fosteris, Craigas Dawsonas, Garethas McAuley, Jonny Evansas, Chris Bruntas, Jake’as Livermore’as, Claudio Yacobas (64 min. Jamesas McCleanas), Darrenas Fletcheris, Mattas Phillipsas, Halas Robsonas-Kanu (64 min. Salomonas Rondonas), Naceras Chadli (61 min. Jamesas Morrisonas).

„Liverpool“: Simonas Mignolet, Nathanielis Clyne’as, Joelis Matipas, Dejanas Lovrenas, Jamesas Milneris, Georginio Wijnaldumas, Lucas Leiva, Emre Canas, Roberto Firmino, Divockas Origi (82 min. Danielis Sturridge’as), Philippe’as Coutinho (92 min. Alberto Moreno).