39
Toronto „Raptors“ – Milvokio „Bucks“ 83:97 (nuotr. SCANPIX)

Nesėkme NBA atkrintamąsias pradėjo Jono Valančiūno Toronto „Raptors“. Ji savo aikštėje 83:97 (22:30, 29:16, 19:29, 13:22) nusileido Milvokio „Bucks“ ir serijoje iki keturių pergalių atsilieka 0:1.

39

J. Valančiūnas rungtynes pradėjo atkovotu ginčo kamuoliu.

„Raptors“ pirmavo pusę kėlinio. Vėliau iniciatyvą perėmė „Bucks“. Ji 4-ąją minutę buvo priekyje 24:17, o 11-ąją – 30:22.

Milvokio komanda antrajame ketvirtyje įgijo dviženklę persvarą (32:22 – 13 min.).

Šeimininkai varžovus „pagavo“ sužaidus pusę kėlinio (36:36), o po pirmosios rungtynių dalies turėjo penkių taškų persvarą (51:46).

„Bucks“, sužaidus tris trečiojo kėlinio minutes, išlygino rezultatą (53:53), o prieš lemiamą ketvirtį pirmavo 75:70.

„Raptors“ klaikiai pradėjo ketvirtąjį kėlinį ir pirmuosius taškus iš žaidimo pelnė po penkių minučių (73:85). „Bucks“ įgijo užtikrintą persvarą, kuri priešpaskutinę minutę pasiekė 19 taškų – 95:76.

Toronto krepšininkai, žaidę savo aikštėje, pataikė 27 metimus iš 75 (36 procentai). Iš jų – 5/23 (22 proc.) tritaškių.

„Raptors“ suklydo 11 kartų, „Bucks“ – penkis.

J. Valančiūnas žaidė 24 minutes. Per jas pelnė devynis taškus ir atkovojo tiek pat kamuolių. Jonas pataikė du dvitaškius iš penkių ir penkias baudas iš septynių.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 27 (7/21 metimų, 13/14 baudų, 8 atkovoti kamuoliai), Serge’as Ibaka 19 (8/14 met., 14 atk. kam.).

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 28 (13/18 met., 8 atk. kam.), Malcolmas Brogdonas 16 (6/13 met., 6 atk. kam.), Gregas Monroe 14 (5/11 met., 15 atk. kam.), Tony Snellas 11, Matthew Dellavedova 11, Khris Middletonas 10 (9 rezultatyvūs perdavimai).

Pralaimėjusi J. Valančiūno komanda prarado aikštės pranašumą. Kitos serijos rungtynės dar vyks Toronte – naktį iš antradienio į trečiadienį. Vėliau komandos dviems mačams kelsis į Milvokį.

„Raptors“ (51 pergalė / 31 pralaimėjimas) į atkrintamąsias pateko kaip trečioji Rytų konferencijos komanda. „Bucks“ (42/40) – šeštoji.