Šakių „Vyčio“ komanda tęsia kovą dėl Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) bronzos. Svečiuose vykusiame mače Virginijaus Sirvydžio auklėtiniai 84:76 (21:14, 15:17, 24:17, 24:28) nugalėjo Raseinių „Rasus“ ir serijoje iki trijų pergalių atsilieka 1:2.

Taip šakiškiai sugadino vakarą Raseiniuose, kur jau buvo numatyta bronzos medalių šventė.

Atkakliai prasidėjusiose rungtynėse „Vytis“ ėmė pirmauti 10:6 ir nepaisant visų raseiniškių bandymų priartėti, šakiškiai diktavo savo sąlygas – 21:12. „Vytis“ atrodė pakeitęs savo veidą ir „Rasai“ deficitą apmažinti galėjo tik prasidėjus antram ketvirčiui, o galiausiai spurtas 10:0 padėjo persverti rezultatą – 22:21. Pauliaus Beliavičiaus tolimas metimas ir pražanga vėl į priekį išvedė „Vytį“, o ketvirtį tiksliu metimu baigė Gytis Radzevičius – 36:31.

Po didžiosios pertraukos priekyje vis dar žengė svečiai (47:40), netrukus įgavę dviženklį pranašumą – 52:40. Tritaškiai leido „Vyčiui“ pirmauti užtikrintai (60:46), bet atsitiesti „Rasai“ ėmė ketvirtame kėlinyje. „Vytis“ niekaip negalėjo pelnyti nė taško, o Tomas Galeckas pataikė dvitaškį su pražanga, tad skirtumas siekė viso labo keturis taškus – 56:60.

Tadas Sebežiovas baudomis įmetė pirmuosius „Vyčio“ taškus šiame kėlinyje (63:56), o T. Galeckas siautėjo – 60:63. A. Jankaičio varžovų gynyba taip pat nesustabdė, o greitą ataką gražiai baigė ir G. Radzevičius – 67:60. T. Galeckas smeigė tritaškį, surinkdamas 32 savo taškus (63:67), bet tuo pačiu atsakė ir P. Beliavičius. T. Galeckas toliau siautė (67:70), tačiau šakiškiai neprileido varžovų arčiau – 77:70. „Vytis“ buvo užtikrintesnis (82:73) ir mačą laimėjo 84:76.

„Vytis“: P. Beliavičius 20, G. Radzevičius 19, A. Jankaitis 15, T. Sebežiovas 11, M. Užupis 9, E. Jezukevičius 8 (10 atk. kam.), G. Maceina 2.

„Rasai“: T. Galeckas 37, Š. Vingelis 10, Š. Beniušis ir K. Okmanas – po 9.