30
Turino „Juventus“ – „Barcelona“ 3:0 (nuotr. SCANPIX)

Antradienį triuškinamą pralaimėjimą pirmajame UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalio mače patyrė „Barcelona“. Ją Turine 3:0 (2:0) sudaužė vietos „Juventus“.

30

Rungtynės prasidėjo be jokios žvalgybos. Aktyviai į atakas metėsi šeimininkai. 3-ąją minutę galva tiesiai į vartininką mušė Gonzalo Higuainas.

Nepasižymėjo vienas argentinietis, tai padarė kitas. Po kolumbiečio Juano Cuadrado perdavimo kamuolį baudos aikštelėje gavo Paulo Dybala. 23-ejų pietų amerikietis apsisuko ir tiksliai mušė į tolimąjį vartų kampą (1:0).

Pirmojo kėlinio viduryje rezultatą po puikaus Lionelio Messi perdavimo iš gilumos galėjo išlyginti Andresas Iniesta. Ispano smūgį atrėmė nesenstantis „Juventus“ vartininkas Gianluigi Buffonas.

Iškart po to sekusioje atakoje, 22-ąją minutę, Mario Mandžukičius atliko perdavimą iš kairės atgal, o ten galingu smūgiu antrąjį Turino komandos įvartį pelnė P. Dybala (2:0).

Po pertraukos aktyviau stengėsi žaisti „Barca“. Tačiau progų turėjo ir „Juventus“. G. Higuainas iš pradžių smūgiavo iš toliau, vėliau – pabėgęs vienas prieš vartininką. Abukart šeimininkų puolėjui įmušti nepavyko.

Tai padarė gynėjas. Po Miralemo Pjaničiaus pakelto kampinio aukščiau už Javierą Mascherano iššoko ir kamuolį galva į tolimąjį vartų kampą nukreipė Giorgio Chiellini (3:0).

„Barcelona“ bandė atakuoti, bet Turino futbolininkai drausmingai gynėsi. Geriausią svečių progą turėjo Luisas Suarezas. Futbolininkas į vartus nepataikė.

Atsakomosios rungtynės vyks po savaitės Barselonoje.

Turino „Juventus“ – „Barcelona“ 3:0 (2:0)

7 min. Paulo Dybala (1:0)

22 min. Paulo Dybala (2:0)

55 min. Giorgio Chiellini (3:0)

Įspėti: 28 min. Dani Alvesas („Juventus“), 53 min. Luisas Suarezas, 57 min. Andresas Iniesta (abu – „Barcelona“), 63 min. Mario Mandžukičius, 74 min. Sami Khedira, 91 min. Mario Lemina (visi – „Juventus“), 91 min. Samuelis Umtiti („Barcelona“).

„Juventus“: Gianluigi Buffonas, Giorgio Chiellini, Miralemas Pjaničius (89 min. Andrea Barzagli), Sami Khedira, Juanas Cuadrado (73 min. Mario Lemina), Gonzalo Higuainas, Alexas Sandro, Mario Mandžukičius, Leonardo Bonucci, Paulo Dybala (81 min. Tomas Rinconas), Dani Alvesas.

„Barcelona“: Marcas-Andre ter Stegenas, Gerardas Pique, Ivanas Rakitičius, Andresas Iniesta, Luisas Suarezas, Lionelis Messi, Neymaras, Javieras Mascherano, Sergi Roberto, Samuelis Umtiti, Jeremy Mathieu (46 min. Andre Gomesas).