24
Londono „Crystal Palace“ – Londono „Arsenal“ 3:0 (nuotr. SCANPIX)

Londono „Arsenal“ svečiuose gavo galingą antausį nuo vieno Anglijos „Premier“ lygos autsaiderių – to paties miesto „Crystal Palace“. Šeimininkai pirmadienį 32-ojo turo rungtynes laimėjo užtikrintai – 3:0 (1:0).

24

„Crystal Palace“ aktyviau pradėjo rungtynes, bet nieko nepavojingo sukurti nepavyko. Apsiribota keliais perdavimais į baudos aikštelę.

Pamažu iniciatyvą perėmė mačo favoritai – „Arsenal“ futbolininkai.

Tačiau 17-ąją minutę į priekį išsiveržė šeimininkai. Po gražios atakos dešiniuoju kraštu ir Wilfriedo Zaha perdavimo įmušė Androsas Townsendas (1:0).

Po praleisto įvarčio „Arsenal“ spaudimas didėjo. „Crystal Palace“ bandė kotratakuoti. Išpuoliai buvo pavojingi. Įsiminė 42-ąją minutę Christiano Benteke smūgis, po kurio kamuolį atmušė vartininkas Emiliano Martinezas.

Kėlinį baigė pavojingas Gabrielio smūgis galva po kampinio. Kamuolį į baudos aikštelę pakėlė Granitas Xhaka.

Antrosios rungtynių pusės pradžioje „Crystal Palace“ galėjo padvigubinti rezultatą, bet po W. Zaha perdavimo sekusį C. Benteke smūgį „Arsenal“ gynėjai blokavo. Po kampinio C. Benteke nukreipė kamuolį į vartus, bet įvarčio nebuvo – nuošalė.

62-ąją minutę W. Zaha atliko dar vieną perdavimą iš dešinės. Yohanas Cabaye fantastišku smūgiu į tolimąjį vartų kampą permetė kamuolį per E. Martinezą (2:0).

68-ąją minutę baudos aikštelėje suvaidino A. Townsendas. Teisėjas nedvejodamas skyrė 11 metrų baudinį, o jį užtikrintai realizavo Luka Milivojevičius (3:0).

„Arsenal“ bandė atakuoti, bet tai daryti sekėsi sunkiai. Vienintelį rimtą pavojų prie „Crystal Palace“ vartų likvidavo kamuolį, lekiantį vartų link, išmušęs gynėjas Martinas Kelly.

„Arsenal“ (54 taškai) užima šeštąją „Premier“ lygos poziciją, „Crystal Palace“ (34 tšk.) – 16-ąją.

Londono „Crystal Palace“ – Londono „Arsenal“ 3:0 (1:0)

17 min. Androsas Townsendas (1:0)

63 min. Yohanas Cabaye (2:0)

68 min. Luka Milivojevičius (11 m, 3:0)

Įspėtas: 22 min. Shkodranas Mustafi („Arsenal“).

„Crystal Palace“: Wayne’as Hennessey, Joelis Wardas, Martinas Kelly, Mamadou Sakho, Jeffrey Schluppas, Luka Milivojevičius (82 min. Mathieu Flamini), Yohanas Cabaye (74 min. Jamesas McArthuras), Wilfriedas Zaha (88 min Damienas Delaney), Jasonas Puncheonas, Androsas Townsendas, Christianas Benteke.

„Arsenal“: Emiliano Martinezas, Hectoras Bellerinas, Shkodranas Mustafi, Gabrielis, Nacho Monrealis, Granitas Xhaka, Mohamedas Elneny (59 min. Aaronas Ramsey), Theo Walcottas (70 min. Alexas Oxlade’as-Chamberlainas), Mesutas Ozilas, Danny Welbeckas (59 min. Olivier Giroud), Alexis Sanchezas.