Šakių „Vyčio“ komanda pralaimėjo antrą Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) mažojo finalo mačą ir namie 72:83 (22:28, 12:18, 17:18, 21:19) nusileido Raseinių „Rasams“.

Serijoje iki trijų pergalių „Vytis“ atsilieka 0:2.

Nors šakiškiai susitikimą pradėjo atkarpa 6:0, „Rasai“ atsakė dar didesniu spurtu bei rezultatą persvėrė – 12:6. Nors Šarūnas Vingelis vedė į priekį Raseinių klubą (20:12), Gytis Radzevičius irgi pataikė porą šūvių paeiliui – 20:24. Edvino Jezukevičiaus dėka skirtumas dar sumažėjo (26:28), tačiau tada pasipylė svečių tritaškiai – 38:26.

Dar prieš ilgąją pertrauką šakiškių atsilikimas buvo dviženklis (34:46), o po jos sunkiai sekėsi naikinti deficitą – 45:59. „Vytis“ per trečią kėlinį situacijos nepagerino (51:64), tačiau sėkmingesnis buvo ketvirtasis kėlinys. Gera atkarpa padėjo skirtumą sumažinti iki 10 taškų (61:71), pražangos retino „Rasus“, o likus mažiau nei keturioms minutėms komandas skyrė aštuoni taškai – 69:77. Po patirtos traumos ant kojų pastatytas Š. Vingelis vėl kėlė sunkumus „Vyčiui“ (82:70) ir neleido šakiškiams laimėti.

„Vytis“: E. Jezukevičius 15, T. Sebežiovas 14 (16 min.), G. Radzevičius 12, A. Jankaitis 9 (11 min.), G. Maceina 8.

„Rasai“: Š. Vingelis 25, T. Galeckas 14, A. Aleksandrovas 13, R. Grinius 8.