Denveryje siautė Russellas Westbrookas, pasiekęs naują NBA rekordą, ištempęs komandą už ausų ir pataikęs pergalingą tritaškį. Jo atstovaujama Oklahomos „Thunder“ 106:105 palaužė vietos „Nuggets“. Nugalėtojams Domantas Sabonis taškų nepelnė.

Rungtynes „Thunder“ pradėjo 4:0 (1 minutė). Svečiai 4-ąją minutę pirmavo 10:5, bet „Nuggets“ laimėjo atkarpą 7:0 ir išsiveržė į priekį (12:10).

Permainingas pirmasis kėlinys baigėsi minimaliu „Thunder“ pranašumu – 27:26. Toks pat antrasis – „Nuggets“ taško persvara (53:52).

32-ąją minutę šeimininkai pabėgo dviženkliu skirtumu – 82:69.

„Nuggets“, likus keturioms minutėms iki rungtynių pabaigos, pirmavo 101:88. Tada šou surengė R. Westbrookas. Amerikietis per likusį laiką pelnė 15 iš 18 komandos taškų. Likus dviems sekundėms, prametė Denverio ekipos aukštaūgis Nikola Jokičius. Kamuolį atkovojo R. Westbrookas ir po minutės pertraukėlės smeigė fantastišką pergalingą tritaškį (106:105).

„Thunder“ kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 54:42. Svečiai 18 sugriebė puldami.

D. Sabonis žaidė 13 minučių, per kurias taškų nepelnė, prametęs keturiskart. Lietuvis atkovojo tris kamuolius.

R. Westbrookas pagerino 55 metus gyvavusį legendinio Oscaro Robertsono rekordą. „Thunder“ lyderis atliko 42-ąją trigubą dublį sezone. To per visą NBA istoriją nebuvo pavykę padaryti nė vienam krepšininkui.

„Nuggets“: Danilo Gallinari 34 (12/20 metimų, 6/6 baudų, 10 atkovotų kamuolių), Nikola Jokičius 23 (8/16 met., 6/6 baud., 6 atk. kam.), Wilsonas Chandleris 17 (6/11 met., 10 atk. kam.), Emmanuelis Mudiay 14 (7/10 met., 5 atk. kam.).

„Thunder“: Russellas Westbrookas 50 (17/32 met., 11/11 baud., 16 atk. kam., 10 rezultatyvių perdavimų), Enesas Kanteris 15 (6/13 met., 8 atk. kam.), Stevenas Adamsas 10 (10 atk. kam.).

„Thunder“ (46 pergalės / 34 pralaimėjimai) užima šeštąją Vakarų konferencijos poziciją ir iš jos nei nepakils, nei nukris. D. Sabonio komanda pirmajame atkrintamųjų varžybų etape susitiks su Hiustono „Rockets“.

„Nuggets“ (38/42) Vakaruose liko iškart už brūkšnio – devinta.