Paskutinės Anglijos „Premier“ lygos savaitgalio rungtynės tapo tikra puošmena. Liverpulio „Everton“ namuose po neįtikėtinos kovos 4:2 nugalėjo „Leicester City“.

Pirmas įvartis krito jau pirmąją minutę, kai Tomas Daviesas pasinaudojo komandos draugo prasiveržimu ir pelnė pirmąjį komandos įvartį.

Triumfas tęsėsi neilgai. Jau 4-ąją minutę rezultatą išlygino Islamas Slimani, o 10-ąją „lapes“ į priekį išvedė Marcas Albrightonas.

Pirmajame kėlinyje krito dar du įvarčiai. 23-ąją minutę Romelu Lukaku išlygino rezultatą, o Philas Jagielka po kampinio jį išlygino.

Vos prasidėjus antrajam kėliniui „Everton“ persvarą padvigubino tas pats Romelu Lukaku, kuris puikiai išnėrė po kampinio ir nukreipė kamuolį į vartus.