Šeštadienį Ispanijos „Primera“ lygoje netrūko aistrų. Madrido „Real“ sužaidė lygiosiomis 1:1 su Madrido „Atletico“, bet „Barcelona“ patyrė pralaimėjimą ir nepasinaudojo proga išsiveržti į pirmąją poziciją.

52-ąją minutę „Real“ į priekį išvedė Pepe įvartis. Antoine Griezmannas „Real“ pranašumą panaikino, likus žaisti penkias minutes ir išplėšė lygiąsias.

Įvarčio autorius po susidūrimo su Toni Kroosu turėjo palikti aikštę. Po medicininių tyrimų paaiškėjo, kad Pepe susilaužė šonkaulius.

Tai itin prastos naujienos Zinedine'ui Zidane'ui, kuris prieš ketvirtfinalio Čempionų lygos dvikovą su „Bayern“ prarado vieną svarbiausių gynėjų.

Madrido „Real“ su 73 taškais užima pirmąją vietą Ispanijos čempionate. „Barcelona“ rikiuojasi antra ir atsilieka trimis taškais.

„Atletico“ su 62 taškais užima trečiąją vietą.

„Barcelona“ išvykoje netikėtai 0:2 nusileido „Malaga“ ekipai.

32-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė buvęs „Barcelona“ puolėjas Sandro Ramirezas.

Katalonai niekaip neišlygino rezultato, o 65-ąją minutę liko dešimtiese. Antrą geltoną kortelę už neleistiną Diego Llorente stabdymą užsidirbo Neymaras.

90-ąją minutę „Malaga“ pranašumą padvigubino po keitimo pasirodęs Jony.

„Barcelona“ praleido puikią progą pralenkti Madrido „Real“. Su 69 taškais „Barcelona“ žengia antra ir atsilieka trimis taškais bei yra sužaidusi vienu maču daugiau.

Malagos klubas su 33 taškais rikiuojasi keturioliktas.