19
„Stoke City“ – „Liverpool“ (nuotr. SCANPIX)

Anglijos „Premier“ lygoje sužaisti dar penki susitikimai, kuriuose pergales šventė dvikovų favoritais laikyti „Liverpool“ ir „Manchester City“.

19

Mančesterio „mėlynieji“ namuose 3:1 susitvarkė su „Hull City“. Pirmąjį įvartį į savo vartus įsimušė Ahmedas El Mohamady (31`), jau antrajame kėlinyje po vieną pridėjo Sergio Aguero (48`) ir Fabianas Delphas (64`). Paguodos įvartį pelnė Andrea Ranocchia (85`).

„Liverpool“ ekipa svečiuose 2:1 nugalėjo „Stoke City“ klubą. Pirmieji įvartį mušė aikštės šeimininkai, kai 44-ąją minutę pasižymėjo Jonathanas Waltersas. Vis tik pergalę „raudoniesiems“ išplėšė Philippe Couthinho (70`) ir Roberto Firmino (72`).

„Southampton“ 1:0 išvykoje palaužė „West Bromwich Albion“ ekipą. Pergalingu tapusį įvartį 25-ąją minutę mušė Jordy`is Clasie.

„West Ham United“ 1:0 palaužė „Swansea City“, o vienintelį įvartį pelnė Cheikhou Kouyate (44`). Nugalėtojams šiose rungtynėse buvo parodytos net 5 geltonos kortelės, varžovams – viena.

Be įvarčių pasibaigė „Middlesbrough“ ir „Burnley“ susitikimas.