Londono „Totteham Hotspur“ savo varžovams „Watford“ futbolininkams lygiai žaisti leido kiek ilgiau nei pusvalandį. Po to įvarčiais pratrūkę „gulbės“ iškovojo pergalę net 4:0.

Rungtynių pradžia buvo rami, per pirmą pusvalandį įvarčių nekrito, tačiau tada prasidėjo šou, o jį užkūrė Dele Alli, kuris 33-ąją minutę fantastišku tolimu smūgiu nuginklavo varžovų vartininką.

Antrojo įvarčio ilgai laukti nereikėjo 39-ąją minutę Ericas Dieris sulaukė kamuolio baudos aikštelėje ir stipriu smūgiu pasiuntė kamuolį į vartus.

„Watford“ krachas pirmojo kėlinio pabaigoje nesibaigė. Heung-Min Sonas 44-ąją minutę iš toli paleido kamuolį į apatinį vartų kampą, vartininkas jo pasiekti nesugebėjo ir rezultatas prieš pertrauką jau buvo 3:0.

Antrajame kėlinyje sužaidus 10 minučių tas pats H. M. Sonas pelnė ir antrąjį savo įvartį bei padėjo tašką.

Po šios pergalės antroje vietoje žengiančios „gulbės“ atsilikimą nuo Londono „Chelsea“ sumažino iki 4 taškų, o „Watford“ žengia 10-oje turnyro lentelės vietoje.