Pergalę NBA lygoje iškovojo Oklahomos „Thunder“. Ji svečiuose 103:100 patiesė Memfio „Grizzlies“. Nugalėtojų gretose Domantas Sabonis žaidė nedaug, o komandos lyderiui Russellui Westbrookui iki naujo rekordo pritrūko atkovoto kamuolio.

Svečiai rungtynes pradėjo spurtu 6:0. Į tai „Grizzlies“ atsakė atkarpa 7:0. Netrukus „Thunder“ pirmavo 11:7, 13:9. Svarstyklės greitai vėl pakrypo į „Grizzlies“ pusę – 17:13. Vis dėlto, kėlinį 34:27 laimėjo „Thunder“.

Oklahomos komanda pirmavo visą antrąjį ketvirtį. Didžiausia persvara siekė devynis taškus.

„Thunder“ pranašumu galėjo pasigirti ir trečiajame kėlinyje. Didžiausias – tie patys devyni taškai.

„Grizzlies“ 39-ąją minutę rezultatą išlygino 79:79, vėliau – ir persvėrė 84:81.

Rungtynių pabaigą pranašiau sužaidė R. Westbrooko vedama Oklahomos komanda.

D. Sabonis ant parketo praleido 10 minučių, per kurias pelnė penkis taškus.

Atkovoto kamuolio iki naujo NBA rekordo pritrūko R. Westbrookui. Gynėjas šiuo metu savo sąskaitoje turi 41 trigubą dublį ir yra pakartojęs 55 metus gyvavusį legendinio Oscaro Robertsono rekordą.

„Grizzlies“: Marcas Gasolis 23 (8/16 metimų, 5 atkovoti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai), Zachas Randolphas 20 (8/15 met., 9 atk. kam.), Tony Allenas 14 (7/10 met., 7 atk. kam.), Andew Harrisonas 12 (5/6 baudų), Vince’as Carteris 10.

„Thunder“: Russellas Westbrookas 45 (14/25 met., 9/12 baud., 10 rez. perd., 9 atk. kam., 7 klaidos), Victoras Oladipo, 15 (6/15 met., 5 rez. perd.), Daugas McDermottas 10 (7 atk. kam.), Enesas Kanteris 10 (5 atk. kam.).

„Thunder“ (45 pergalės / 33 pralaimėjimai) – šešta Vakarų konferencijoje. „Grizzlies“ (42/37) – septinta. Abi komandos užsitikrinusios vietas atkrintamosiose.