Indianoje Jonas Valančiūnas pelnė 10 taškų ir atkovojo tiek pat kamuolių, bet jo atstovaujama Toronto „Raptors“ 90:108 neatsilaikė prieš šeimininkus – „Pacers“ krepšininkus.

„Raptors“ susitikimą pradėjo geriau – pirmavo 4:0, 9:2, 14:5. „Raptors“ pirmojo kėlinio viduryje po J. Valančiūno taiklių baudų metimų įgijo ir dviženklį pranašumą – 18:7.

Svečiai pirmąjį ketvirtį laimėjo 26:18.

Kanados komandai antrasis kėlinys taip pat nieko blogo nežadėjo. 19-ąją minutę J. Valančiūno ekipa pirmavo 45:26.

„Pacers“ antrojo ketvirčio pabaigoje ėmė artėti, o po pertraukos tai darė dar grėsmingiau. Šeimininkai 31-ąją minutę jau pirmavo – 61:59.

Indianos ekipa ketvirtajame kėlinyje dominavo ir „Raptors“ nepaliko jokių šansų.

„Pacers“ antrąją rungtynių dalį laimėjo rezultatu 68:39.

Mače netrūko aistrų. Jas išprovokavo „Pacers“ krepšininkas Lance’as Stephensonas, atakavęs paskutinėmis rungtynių sekundėmis, kai kiti žaidėjai jau nebesivaržė. Po dvikovos krepšininkas atsiprašė.

Šeimininkai pataikė 12 tritaškių iš 25 (48 procentai), svečiai – 5 iš 23 (22 proc.).

J. Valančiūnas aikštėje praleido 28 minutes, per kurias surinko 10 taškų ir atkovojo tiek pat kamuolių.

„Pacers“: Paulas George’as 35 (12/25 metimų, 6/6 baudų, 10 atkovotų kamuolių), Jeffas Teague’as 20 (5/13 met., 8/8 baud., 6 rezultatyvūs perdavimai), Thaddeusas Youngas 15 (7/15 met., 11 atk. kam.), Lance’as Stephensonas 12 (5/10 met.), Monta Ellis 10.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 27 (9/21 met., 9/10 baud.), DeMarre’as Carrollas 11, Jonas Valančiūnas 10 (10 atk. kam.), Cory Josephas 10 (5/7 met.).

„Raptors“ (47 pergalės / 31 pralaimėjimas) Rytų konferencijoje rikiuojasi trečia, „Pacers“ (38/40) – aštunta. Toronto komanda užsitikrinusi kelialapį į atkrintamąsias.