Rezultatyviausiu nakties NBA lietuviu buvo Mindaugas Kuzminskas. Puolėjas pelnė 11 taškų ir prisidėjo prie Niujorko „Knicks“ pergalės namie – 100:91 prieš Čikagos „Bulls“.

Rungtynės prasidėjo apylygiai (14:14 – 6 minutė). Tačiau ketvirtį sėkmingiau baigė šeimininkai ir po pirmųjų 12-os žaidimo minučių pirmavo 29:24.

Antrajame kėlinyje „Knicks“ pranašumas tapo rekordiniu – komandas skyrė 21 taškas (52:31 – 36 min.).

Niujorko krepšininkai smaginosi ir po pertraukos. 31-ąją minutę „Knicks“ pasiekė naują rungtynių persvaros rekordą (74:49).

„Bulls“ iki mačo pabaigos sugebėjo priartėti, bet pergalė buvo toli.

„Knicks“ atkovojo 53 kamuolius, „Bulls“ – 36-is.

M. Kuzminskas žaidė 20 minučių, per kurias pelnė 11 taškų, pataikęs penkis metimus iš septynių.

„Knicks“: Carmelo Anthony 23 (9/25 metimų, 7 atkovoti kamuoliai), Courtney Lee 14 (6/12 met.), Maurice’as Ndouras 13 (5/9 met., 12 atk, kam.), Justinas Holiday 12 (5/8 met.), Mindaugas Kuzminskas 11 (5/7 met.).

„Bulls“: Jimmy Butleris 26 (9/18 met.), Nikola Mirotičius 21 (7/15 met., 5/5 baudų, 10 atk. kam.), Anthony Morrow 15, Robinas Lopezas 11 (5/12 met.).

„Bulls“ (38 pergalės / 40 pralaimėjimų) aktyviai kovoja dėl vietos atkrintamosiose. Čikagos komanda Rytuose kol kas septinta, bet identišką laimėjimų ir nesėkmių statistiką turi Indianos „Pacers“. Pergale mažiau iškovojusi Majamio „Heat“, dvejomis – Šarlotės „Hornets“.

„Knicks“ (30/48) situacija – paprastesnė. M. Kuzminsko komanda užima 12-ąją poziciją. Niujorko krepšininkai nebeturi galimybių patekti į atkrintamąsias.