31
Romos „Lazio“ – Italijos taurės finale (nuotr. SCANPIX)

Antradienį Romos „Lazio“ žengė į Italijos taurės finalą. „Lazio“ 2:3 (1:1) nusileido to paties miesto „Roma“, bet pirmąsias rungtynes buvo laimėjęs 2:0. Mačui buvo registruotas „Lazio“ vartininkas iš Lietuvos Marius Adamonis.

31

Antradienį „Lazio“ pelnė pirmąjį mačo įvartį. 37-ąją minutę kamuolį į vartus pasiuntė serbas Sergejus Milinkovičius-Savičius (1:0).

43-ąją minutę rezultatą išlygino Stephanas El Shaarawy (1:1).

56-ąją minutę po to paties 22-ejų serbo S. Milinkovičiaus-Savičiaus perdavimo įmušė Ciro Immobile (2:1).

„Lazio“ pastaruoju epizodu žengė rimtą žingsnį finalo link.

66-ąją (2:2) ir 90-ąją (2:3) minutėmis „Roma“ įvarčius mušė egiptietis Mohamedas Salah. Tačiau tai „Roma“ neišgelbėjo.

„Lazio“ kelią į finalą atvėrė kovo 1-ąją 2:0 laimėta pirmoji dvikova.

Kitas finalo dalyvis paaiškės trečiadienį Neapolyje. Pirmąsias rungtynes Turine 3:1 laimėjo „Juventus“, įveikęs „Napoli“.