Antradienį uostamiestyje lygiosiomis 1:1 (0:0) sužaidė vieni A lygos favoritų – Klaipėdos „Atlantas“ ir „Trakai“. Šeimininkams įvartį pelnė dažnai trakiškius skriaudžiantis Andejus Paniukovas, svečiams – buvęs „Atlanto“ lyderis Maksimas Maksimovas.

Per pirmąsias 17 minučių aikštėje vyravo visiškas štilis. Nei „Atlantas“, nei „Trakai“ nesukūrė nė vienos pavojingos progos.

19-ąją minutę nuo varžovų bandė pabėgti, bet kamuolio nesusistabdė atlantietis Jurijus Vereščiakas, po minutės nuo svečių gynybos gniaužtų neišsivadavo panašiai pasprukti mėginęs A. Paniukovas.

Iki 35-osios minutės aikštėje vėl dvelkė kapų ramuma. Tada „Atlantas“ paspaudė varžovus centre, svečiai suklydo. Linas Pilibaitis, perėmęs kamuolį, atliko perdavimą į priekį. A. Paniukovas tinkamai nesuvaldė kamuolio, atleido ji per toli ir smūgiavo į vartininką.

Kėlinys baigėsi ramiai.

Antroji mačo dalis buvo linksmesnė.

50-ąją minutę po standartinės padėties neįmušė prie tolimojo virpsto likęs A. Paniukovas. Puolėjas nepataikė į kamuolį.

Po kelių minučių Modestas Vorobjovas, bandydamas realizuoti baudos smūgį, mušė virš vartų.

Puikią galimybę turėjo „Trakai“. Kapitonas Deividas Česnauskis 60-ąją minutę krašte perėmė kamuolį iš jaunojo Sergejaus Obivalino. Baudos aikštelėje kamuolį gavo Tadas Labukas. Jam smūgiuoti varžovai neleido, bet kamuolys atšoko prieš vartus likusiam D. Česnauskiui. Futbolininkui teko griebtis už galvos – jis mušė virš skersinio.

79-ąją minutę grubiai suklydo „Trakų“ gynėjai. Tuo pasinaudojo varžovus „išmaudęs“ A. Paniukovas. Trakiškių skriaudikas išvedė šeimininkus į priekį (1:0)

Iškart girdėjosi pergalingos šeimininkų sirgalių skanduotės. Jie suklydo.

87-ąją minutę „Trakai“ kontratakavo dešiniuoju kraštu, atliko puikų perdavimą į baudos aikštelę, o ten antruoju bandymu pasižymėjo buvęs „Atlanto“ lyderis – debiutines rungtynes „Trakuose“ žaidęs M. Maksimovas (1:1).

Klaipėdiečiai (8 taškai) A lygos turnyro lentelėje rikiuojasi antri, trakiškiai (6 tšk.) – penkti.

Klaipėdos „Atlantas“ – „Trakai“ 1:1 (0:0)

79 min. Andrejus Paniukovas (1:0)

87 min. Maksimas Maksimovas (1:1)

Įspėti: 53 min. Sergejus Obivalinas („Atlantas“), 72 min. Modestas Vorobjovas („Trakai“), 74 min. Olegas Dmitrijevas („Atlantas“), 86 min. Pavelas Krukas („Trakai“).

„Atlantas“: Deividas Mikelionis, Justas Raziūnas, Vytas Gašpuitis, Sergejus Obivalinas, Markas Beneta, Donatas Kazlauskas (68 min. Andrejus Čofu), Andrius Bartkus, Linas Pilibaitis, Olegas Dmitrijevas, Jurijus Vereščiakas, Andrejus Paniukovas.

„Trakai“: Ignas Plūkas, Vaidotas Šilėnas, Arūnas Klimavičius, Pavelas Krukas, Valdemaras Borovskis, Maksimas Maksimovas, Modestas Vorobjovas, Aleksandras Byčenokas, Oscaras Dorley (87 min. Jurijus Mamajevas), Deividas Česnauskis (71 min. Svajūnas Čyžas), Tadas Labukas.