22
Milano „Inter“ – Genujos „Sampdoria“ 1:2 (nuotr. SCANPIX)

Pirmadienį Italijos „Serie A“ lygos rungtynėse Milano „Inter“ namie pralaimėjo Genujos „Sampdoria“ futbolininkams – 1:2 (1:0).

22

Šeimininkai pirmavo po 35-ąją minutę Danilo D'Ambrosio įmušto įvarčio, bet persvaros neišsaugojo – 50-ąją minutę rezultatą išlygino čekas Patrikas Schickas.

Pergalingas „Sampdoria“ įvartis pelnytas nuo 11 metrų žymos. 85-ąją minutę baudinį realizavo Fabio Quagliarella.

„Inter“ (55 taškai) užima šeštąją „Serie A“ poziciją, „Sampdoria“ (44 tšk.) – devintąją. Lygoje pirmauja Turino „Juventus“ (74 tšk.), lenkdamas „Roma“ (68 tšk.) ir „Napoli“ (64 tšk.).

Pirmadienį Ispanijos „Primera“ rungtynėse Vigo „Celta“ namie 3:1 (2:0) sudorojo turnyro lentelės kaimynę „Las Palmas“.

Nugalėtojams visus tris įvarčius mušė italas Giuseppe Rossi (12, 36, 57 min.). Svečių gretose pasižymėjo Pedro Bigas (80 min.).

„Celta“ (41 tšk.) – 10-a, „Las Palmas“ (35 tšk.) – 12-a. Čempionate pirmauja „Real“ (68 tšk.), antrojoje vietoje „Barcelona“ (66 tšk.), trečiojoje – Madrido „Atletico“ (58 tšk.), ketvirtojoje – „Sevilla“ (58 tšk.).