18
Londono „Arsenal“ – „Manchester City“ 2:2 (nuotr. SCANPIX)

Londono „Arsenal“ sekmadienį paskutinėse Anglijos „Premier“ lygos 30 turo rungtynėse namie dukart atsiliko, bet nepralaimėjo – sužaidė rezultatyviomis lygiosiomis 2:2 (1:2) su „Manchester City“.

18

Mačas prasidėjo be žvalgybos. Pirmosiomis minutėmis futbolininkai ne kartą buvo pabėgę nuo varžovų ir likę prieš vartininkus. Tokia ataka 5-ąją minutę baigėsi įvarčiu. Pasižymėjo vokietis Leroy Sane (0:1).

Netrukus Kevinas De Bruyne pataikė į virpstą. Tačiau po praleisto įvarčio iniciatyvą turėjo šeimininkai. Jie rezultatą išlygino 40-ąją minutę. „Arsenal“ po kampinio nekėlė kamuolio į baudos aikštelę, o jį įžaidė. Kilo sumaištis, poziciškai suklydo Gaelis Clichy ir rezultatą išlygino Theo Walcottas (1:1).

Kėlinio pabaigoje K. De Bruyne smūgiuotas kamuolys dar kartą „pabučiavo“ virpstą. Ataka užsitęsė ir baigėsi Sergio Aguero įvarčiu (1:2).

Antrosios mačo pusės pradžioje „Arsenal“ vėl išlygino rezultatą. Po vokiečio Mesuto Ozilo pakelto kampinio aukščiau už visus iššoko minėto futbolininko tautietis Shkodranas Mustafi, nukreipęs kamuolį į vartus galva (2:2).

Rungtynių pabaigoje geresnes galimybes įmušti turėjo „Manchester City“. Tačiau arba svečiai nebuvo tikslūs, arba patikimai žaidė vartininkas Davidas Ospina.

Londono „Arsenal“ – „Manchester City“ 2:2 (1:2)

5 min. Leroy Sane (0:1)

40 min. Theo Walcottas (1:1)

42 min. Sergio Aguero (1:2)

53 min. Shkodranas Mustafi (2:2)

Įspėti: 8 min. Jesus Navas („Manchester City“), 15 min. Francis Coquelinas, 32 min. Granitas Xhaka („Arsenal“), 47 min. Fernandinho („Manchester City“), 61 min. Shkodranas Mustafi („Arsenal“).

„Arsenal“: Davidas Ospina, Hectoras Bellerinas, Shkodranas Mustafi, Laurentas Koscielny (45 min. Gabrielis), Nacho Monrealis, Francis Coquelinas, Granitas Xhaka, Theo Walcottas (68 min. Olivier Giroud), Mesutas Ozilas, Alexis Sanchezas, Danny Welbeckas (77 min. Alexas Iwobi).

„Manchester City“: Willy Caballero, Jesus Navas, Johnas Stonesas, Nicolas Otamendi, Gaelis Clichy, Fernandinho, Kevinas De Bruyne, Raheemas Sterlingas (45 min. Yaya Toure), Davidas Silva (89 min. Pablo Zabaleta), Leroy Sane, Sergio Aguero.