Donatas Motiejūnas žaidė tik vadinamąsias NBA „šiukšlių minutes“ – nieko nelėmusią rungtynių pabaigą. Lietuvio atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ namie 117:89 sutriuškino Sakramento „Kings“.

Svečiai 2-ąją minutę pirmavo 5:2. Nedidelę persvarą pavyko išlaikyti beveik pusę pirmojo kėlinio. Tačiau tai buvo viskas.

„Pelicans“ pirmajame ketvirtyje perėmė iniciatyvą ir įgijo 13 taškų pranašumą (30:17 – 12 minutė). Antrajame kėlinyje persvara siekė 23 taškus (54:31 – 20 min.), trečiajame – 26 (64:38 – 27 min.), ketvirtajame – 32 (47 min.).

Naujojo Orleano komanda atliko 28, Sakramento – 18 rezultatyvių perdavimų. Šeimininkai perėmė 17 kamuolių, svečiai – septynis. „Pelicans“ blokavo 13 metimų, „Kings“ – šešis. D. Motiejūno ekipa suklydo 12 kartų, varžovų – 22.

Lietuvis aikštėje pasirodė pačioje rungtynių pabaigoje – per vadinamąsias nieko nelėmusias „šiukšlių minutes“. D. Motiejūnas žaidė tris, prametė tritaškį ir kartą suklydo.

Pirmąkart prieš komandą, kurioje praleido septynerius metus, žaidė „Pelicans“ aukštaūgis DeMarcusas Cousinsas.

„Tai buvo keista“, – po rungtynių sakė vidurio puolėjas.

Krepšininkas buvusiai ekipai atseikėjo 37 taškus, atkovojo 13 kamuolių.

„Pelicans“: DeMarcusas Cousinsas 37 (12/21 metimų, 8/11 baudų, 13 atkovotų kamuolių, 5 klaidos), Anthony Davisas 19 (9/19 met., 12 atk. kam., 5 blokai), E’Twaunas Moore’as 13, Dante Cunninghamas 12 (6/10 met., 7 atk. kam.), Jordanas Crawfordas 12.

„Kings“: Benas McLemore’as 15 (6/16 met., 8 atk. kam.), Buddy Hieldas 13 (6/9 met., 8 atk. kam.), Skalas Labissiere’as 13 (5/16 met., 8 atk. kam.), Willie Cauley Steinas 11 (5/8 met., 14 atk. kam.), Georgios Papagiannis 11, Tyreke’as Evansas 11.

„Pelicans“ (33 pergalės / 43 pralaimėjimai) – 10-a Vakaruose. „Kings“ (29/47) toje pačioje konferencijoje – 13-a. Sakramento krepšininkai nebeturi šansų patekti į atkrintamąsias.