15
Domantas Sabonis (nuotr. SCANPIX)

Domantas Sabonis rungtynes pradėjo starto penkete ir aikštėje praleido 33 minutes. Jo indėlio buvo maža – beveik visą mačą pirmavusi Oklahoma Sičio „Thunder“ namie 95:100 nusileido San Antonijo „Spurs“.

15

Pirmųjų mačo taškų reikėjo laukti daugiau kaip dvi minutes. Juos pelnė „Thunder“ viesulas Russellas Westbrookas (2:0 – 3 minutė).

Šeimininkai rungtynes pradėjo 14:3 (6 min.), o pirmąjį kėlinį laimėjo 25:16.

D. Sabonio komandos pranašumas antrajame ketvirtyje pasiekė rekordinę žymą – 45:26 (20 min.).

„Spurs“ iki pertraukos priartėjo (41:51), bet trečiajame kėlinyje „Thunder“ užbrėžė naują persvaros rekordą – 69:48 (31 min.).

Nuo to laiko svečiai ėmė grėsmingai artėti. San Antonijo krepšininkai 44-ąją minutę rezultatą išlygino (85:85). Prasidėjo itin atkakli ir permaininga kova, kurios metu „Spurs“ ištempė lyderiai – LaMarcusas Aldridge’as ir Kawhi Leonardas.

Svečiai blokavo 11 varžovų metimų, šeimininkai – tris.

D. Sabonis pasirodė starto penkete, aikštėje praleido 33 minutes, bet nežaidė penkių paskutiniųjų. 20-metis lietuvis pelnė devynis taškus, atkovojo keturis kamuolius. Aukštaūgio laiką aikštėje „Thunder“ laimėjo 11 taškų. Tai – antras rezultatas komandoje po Victoro Oladipo (+13).

39-ąjį sezono trigubą dublį surinko R. Westbrookas. D. Sabonio komandos draugui iki visų laikų rekordo pakartojimo trūksta dviejų. 1961–1962 metų sezone 41 trigubą dublį į savo sąskaitą įsirašė legendinis Oscaras Robertsonas.

„Thunder“: Russellas Westbrookas 32 (8/22 metimų, 14/15 baudų, 15 atkovotų kamuolių, 12 rezultatyvių perdavimų, 8 klaidos), Victoras Oladipo 16 (7/17 met.), Stevenas Adamsas 13 (5/8 met., 7 atk. kam.), Enesas Kanteris 11 (5/14 met., 5 atk. kam.).

„Spurs“: Kawhi Leonardas 28 (10/22 met., 6/8 baud., 8 atk. kam.), Pau Gasolis 17 (5/10 met., 5/6 baud.), LaMarcusas Aldridge’as 14 (5/14 met., 10 atk. kam.), Patty Milsas 10.

San Antonijo krepšininkai (58 pergalės / 17 pralaimėjimų) užima antrąją Vakarų konferencijos poziciją. „Thunder“ (43/32) – šeštąją. Abi komandos užsitikrinusios vietas atkrintamosiose. „Spurs“ – dar ir pirmąją poziciją Pietvakarių divizione.