7
Mindaugas Kuzminskas (nuotr. SCANPIX)

Mindaugas Kuzminskas rungtynes pradėjo starto penkete ir pakartojo karjeros NBA rezultatyvumo rekordą. Lietuvis pelnė 19 taškų. 13 jų – per pirmąjį kėlinį. Krepšinnko pastangų buvo maža – Niujorko „Knicks“ svečiuose 98:106 pralaimėjo San Antonijo „Spurs“.

7

M, Kuzminskas taikliu tritaškiu pelnė pirmuosius komandos taškus ir išvedė saviškius į priekį (3:2 – 2 minutė).

„Spurs“ laimėjo atkarpą 7:0 ir atitrūko (9:3 – 3 min).

„Knicks“ penktąjį tašką taip pat pelnė M. Kuzminskas – 5:9 (4 min.).

Svečiams sunkiai sekėsi rinkti taškus. Išskyrus M. Kuzminską. Jis pasižymėjo septyniais taškais iš komandos devynių. Vis dėlto, lietuviui pagalbos trūko ir „Spurs“ pabėgo – 16:9 (7 min.).

Niujorko krepšininkai po pirmojo ketvirčio atsiliko 23:33. Iš pirmojo 21 „Knicks“ taško 13 pelnė M. Kuzminskas.

San Antonijo komanda vėliau didino persvarą. Paskutinę antrojo kėlinio minutę pranašumas siekė 20 taškų – 61;41.

„Knicks“ nepasidavė ir trečiajame ketvirtyje skirtumą sumažino iki keturių (72:76 – 36 min.), o ketvirtajame – iki trijų taškų (80:83 – 39 min.).

Vis dėlto, patyrę „Spurs“ krepšininkai bemat susikrovė persvarą (106:92 – 47 min.) ir tapo nebepavejami.

Rungtynes baigė M. Kuzminsko tritaškis. 27-erių lietuvis mačą pradėjo starto penkete, žaidė 36 minutes, pelnė 19 taškų, pataikęs aštuonis metimus iš 12. Tikslą pasiekė trys puolėjo tritaškiai iš penkių.

„Knicks“ gretose už M. Kuzminską rezultatyvesni buvo po 24 taškus surinkę Willy Hernangomezas (13 atkovotų kamuolių) ir Derrickas Rose’as (5 atk. kam., 5 rezultatyvūs perdavimai).

„Spurs“ 29 taškus pelnė Kawhi Leonardas (5 atk. kam., 5 rez. perd.). Po 19 taškų ir 10 atkovotų kamuolių pridėjo Pau Gasolis bei LaMarcusas Aldridge’as.

San Antonijo komanda (56 pergalės / 16 pralaimėjimų) – antra Vakaruose. Niujorko (27/46) – 13-a Rytuose.