Penktadienį nestipriausios sudėties „Barcelona“ (Ispanija) Eurolygos rungtynėse namie 67:54 (17:18, 15:11, 20:14, 15:11) nugalėjo dėl vietos atkrntamosiose kovojančią Belgrado „Crvena Zvezda“. Serbai sužaidė nerezultatyviausią šio Eurolygos sezono mačą.

Šeimininkai rungtynes pradėjo 8:2 (3 minutė). Tačiau serbai pirmajame kėlinyje sugebėjo perimti iniciatyvą ir po pirmojo ketvirčio buvo priekyje 18:17.

Viskas pasikeitė antrajame kėlinyje. „Barcelona“ persvėrė rezultatą ir pirmavo visą likusį rungtynių laiką. Didžiausias katalonų pranašumas siekė 14 taškų – 50:36 (28 min.).

„Barca“ atliko 17 rezultatyvių perdavimų. „Crvena Zvezda“ – 10.

Svečių gretose nebuvo nė vieno krepšininko, pelniusio dviženklį taškų skaičių. „Barcelona“ komandoje tokie atsirado du – Stratos Perperoglou (17 taškų, 5 atkovoti kamuoliai) ir Petteri Koponenas (13 tšk.).

„Barcelona“ (11 pergalių / 17 pralaimėjimų) Eurolygos turnyro lentelėje rikiuojasi 11-a. „Crvena Zvezda“ (15/13) – aštunta. Ji pergale lenkia devintojoje vietoje esančią Kęstučio Kemzūros Stambulo „Darussafaka“.