Stambulo „Anadolu Efes“ ketvirtadienį savo aikštėje 80:77 nugalėjo to paties miesto „Fenerbahce“. Toks rezultatas atnešė prastas žinias Kauno „Žalgiriui“ – jis į atikrintamąsias nebepateks.

Pergalės siekusi „Anadolu Efes“ rungtynes pradėjo užtikrintai – 10:2 (4 minutė). Šeimininkai po pirmojo kėlinio pirmavo 21:14.

„Anadolu Efes“ apsukų nemažino ir toliau. Šeimininkai tik didino persvarą, kuri 25-ąją minutę buvo išaugusi iki 17 taškų (55:38).

„Fenerbahce“ iš miego prabudo per vėlai. Ši komanda atsiliko visų rungtynių metu ir tik jų pabaigoje priartėjo. Svečiai galėjo išplėšti pratęsimą, bet Bobby Dixono tritaškis nebuvo taiklus.

Amerikietis iš viso pelnė 19 taškų ir atkovojo aštuonis kamuolius.

„Anadolu Efes“ įsirašė 16-ąją pergalę ir „Žalgirio“ tapo nebepavejama. Kauniečių sąskaitoje – 12 laimėjimų.