Antradienį pergales Eurolygoje iškovojo Vitorios „Baskonia“ (Ispanija), Atėnų „Panathinaikos“ (Graikija) ir Tel Avivo „Maccabi“ (Izrealis).

Pastaroji pateikė staigmeną – 81:79 (15:25, 23:16, 18:18, 25:20) svečiuose nugalėjo Stambulo „Fenerbahce“ (Turkija).

„Maccabi“ 9-ąją minutę atsiliko 10:23, o likus keturioms minutėms – 67:73. Tačiau svečiai pranašiau sužaidė rungtynių pabaigą ir laimėjo.

Tel Avivo komandą į pergalę vedė Sylvenas Landesbergas, pelnęs 22 taškus. Diamono Simono sąskaitoje – dvigubas dublis (14 taškų, 12 atkovotų kamuolių).

„Baskonia“ iškovojo užtikrintą pergalę. Ji Vokietijoje 96:71 (28:11, 25:26, 21:16, 22:18) sutriuškino Bambergo „Brose Baskets“.

Ispanai pirmavo visų rungtynių metu, o didžiausią persvarą įgijo mačo pabaigoje – 91:63 (38 minutė).

„Baskonia“ dvitaškius metė 63 (24/38), „Brose Baskets“ – 38 (13/34) procentų taiklumu.

„Panathinaikos“ savo aikštėje 74:61 (21:15, 17:10, 19:15, 17:21) įrodė savo pranašumą prieš Manto Kalniečio Milano „Emporio Armani“.

Atėnų ekipa rungtynes perlaužė 7-ąją minutę ir pirmavo likusio mačo metu. Didžiausias „Panathinaikos“ pranašumas – 20 taškų (60:40 – 31 minutė).

Šeimininkai pergalę šventė nepaisant pralaimėtos kovos „po lenta“ – 29:39. Tiesa, graikai perėmė 14 kamuolių, italai – penkis. Šeimininkai suklydo 14 kartų, svečiai – 23.

M. Kalnietis aikštėje praleido 14 minučių, pelnė keturis taškus, atkovojo kamuolį ir triskart suklydo.