26
„Manchester City“ – „Liverpool“ 1:1 (nuotr. SCANPIX)

Sekmadienio Anglijos „Premier“ lygos rungtynės Mančesteryje tapo progų švaistymo vajumi. „Manchester City“ ir „Liverpool“ nerealizavo begalės šansų ir dvikovą baigė lygiosiomis – 1:1 (0:0).

26

Rungtynės prasidėjo gana ramiai ir taip vyko iki 20-osios minutės. Pirmąją gerą progą turėjo šeimininkai. Leroy Sane smūgį atrėmė „Liverpool“ vartininkas Simonas Mignolet, o po to sekęs Davido Silvos mėginimas buvo netikslus.

24-ąją minutę vienas prieš „Manchester City“ vartininką Willy Caballero iššoko Sadio Mane. Futbolininkas griuvo ir prašė 11 metrų baudinio. S. Mane bei rungtynių arbitro Michaelo Oliverio nuomonės išsiskyrė.

39-ąją minutę po sumaišties neįmušė šeimininkai. Po minutės triskart kitoje aikštės pusėje smūgius atrėmė W. Caballero.

Rezultatas pasikeitė 49-ąją minutę. Gaelis Clichy iš nugaros pargriovė Roberto Firmino. Skirtą 11 metrų baudinį užtikrintai realizavo Jamesas Milneris (1:0).

61-ąją minutę skirtumą galėjo padvigubinti R. Firmino. Brazilas iššoko vienas prieš vartininką W. Caballero. Pastarasis, žaidęs fantastiškas rungtynes, kamuolį atmušė koja.

„Manchester City“ rezultatą išlygino 69-ąją minutę. Po atakos tarsi kompiuteriniame žaidime. Kevinas De Bruyne atliko perdavimą iš dešinės. Pažeme. Kamuolį į vartus nukreipė Sergio Aguero (1:1).

Laimėti galėjo abi komandos.

76-ąją minutę K. De Bruyne pataikė į virpstą. 80-ąją minutę stebuklingai į vartus nepataikė „Liverpool“ saugas Adamas Lallana.

Rungtynes baigė dvi puikios „Manchester City“ progos. 82-ąją minutę virš vartų mušė vienas prieš S. Mignolet pabėgęs Raheemas Sterlingas. 91-ąją minutę į tuščius vartus nepataikė S. Aguero.