45
NBA naktis (nuotr. SCANPIX)

Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį vienas prieš kitą susitiko Domantas Sabonis ir Jonas Valančiūnas. Pirmasis žaidė ilgiau, pelnė didesnį taškų kiekį, atkovojo daugiau kamuolių, jo komanda laimėjo.

45

Oklahoma Sičio „Thunder“ Kanadoje šventė įtikinamą pergalę – 123:102.

Svečiai pirmavo visų rungtynių metu. Jie 8-ąją minutę įgijo dviženklę persvarą (20:9).

Toronto „Raptors“ antrajame kėlinyje buvo priartėjusi (33:35 – 16 minutė). Tačiau iki pertraukos „Thunder“ atitolo – 58:48.

Paskutiniajame ketvirtyje komandas skyrė ir 32 taškai (111:79 – 42 min.).

Oklahoma Sičio krepšininkai kovą dėl kamuolių laimėjo 47:32. Jie atliko 33 rezultatyvius perdavimus, „Raptors“ – 15. „Thunder“ pataikė 56 procentus tritaškių (14/25), Toronto komanda – 25 (5/20). Tiesa, pastaroji blokavo 10 metimų, svečiai – vieną.

J. Valančiūnas tradiciškai nežaidė nuo trečiojo kėlinio vidurio. Jis aikštėje praleido 17 minučių, pelnė septynis taškus ir atkovojo penkis kamuolius.

D. Sabonis rungtynes pradėjo ne starto penkete, žaidė 19 minučių, surinko aštuonis taškus ir sugriebė šešis atšokusius kamuolius. 20-metis lietuvis pirmąkart NBA karjeroje mačą baigė išnaudojęs pražangų limitą.

Nugalėtojams, kaip įprasta, trigubą dublį surinko Russellas Westbrookas (24 taškai, 16 rezultatyvių perdavimų, 10 atkovotų kamuolių). Tai 34-asis – gynėjo trigubas dublis sezone. 23 taškai – Victoro Oladipo sąskaitoje.

„Raptors“ 22 taškus pelnė DeMaras DeRozanas.

„Thunder“ (39 pergalės / 29 pralaimėjimai) Vakarų konferencijoje rikiuojasi šešta. „Raptors“ (39/29) – ketvirta Rytuose.

Kitose nakties rungtynėse trenerio pasitikėjimo nesulaukė Mindaugas Kuzminskas. Jo atstovaujama Niujorko „Knicks“ 110:121 namie neatsilaikė prieš Bruklino „Nets“.

Svečiai kovą dėl kamuolių laimėjo 50:34.

M. Kuzminsko komandoje išsiskyrė Kyle’as Q’Quinnas (23 taškai) ir Derrickas Rose’as (22 tšk.).

„Knicks“ (27/42) Rytuose žengia 12-a.

Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį Klivlendo „Cavaliers“ 91:83 nugalėjo Jutos „Jazz“, Memfio „Grizzlies“ – 103:91 Atlantos „Hawks“, Denverio „Nuggets“ – 129:114 Los Andželo „Clippers“, Oklando „Warriors“ – 122:92 Orlando „Magic“.

Denveryje komandos puikiai metė tritaškius. „Nuggets“ pataikė 15 iš 28 (54 procentai), „Clippers“ – 16 iš 32 (50 proc.).

Oklande „Warriors“ atliko 36, „Magic“ – 15 rezultatyvių perdavimų.

Trigubus dublius surinko „Grizzlies“ ispanas Marcas Gasolis ir „Nuggets“ serbas Nikola Jokičius.

M. Gasolis pelnė 18 taškų, atkovojo 10 kamuolių ir atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų. N. Jokičius – 17 taškų, 14 kamuolių, 11 perdavimų.