Domantas Sabonis žaidimo laiku skųstis negalėjo, o jo atstovaujama Oklahomos „Thunder“ (38/29) Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) mače išvykoje 122:104 (32:32, 30:30, 29:21, 31:21) susitvarkė su Bruklino „Nets“ (12/54).

Pirmoji rungtynių pusė klostėsi taškas į tašką, o atitrūkti aiškiais favoritais laikytiems Oklahomos krepšininkams pavyko tik po ilgosios pertraukos. Solidžiais skirtumais trečiąjį ir ketvirtąjį kėlinius laimėjusi „Thunder“ šansų varžovams nepaliko. Eilinį trigubą dublį į savo sąskaitą įsirašė Russellas Westbrookas. 25 taškus pelnęs, 12 kamuolių atkovojęs ir 19 rezultatyvių perdavimų atlikęs įžaidėjas pamažu artėja prie istorinio pasiekimo – trigubo dublio vidurkio viso sezono metu.

Statistikos analitikai suteikia 90 procentų tikimybę, kad R.Westbrookui tai pasiekti pavyks.