Šakių „Vyčio“ komanda pergale pradėjo Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) ketvirtfinalio etapą ir svečiuose 64:55 (14:16, 12:12, 21:14, 17:13) palaužė „Telšius“.

Serijoje iki trijų pergalių „Vytis“ pirmauja 1:0.

Rungtynių pradžioje telšiškiai šovė į priekį (11:4), o nerezultatyviai besiklosčiusiame kėlinyje „Vytis“ deficitą mažino tolimais metimais – 10:13. Nuo suolo pakilęs Gediminas Maceina sėkmingai žengė į aikštę (14:16), tačiau persverti rezultato šeimininkai niekaip neleido. „Telšiai“ padidino atotrūkį (26:18), bet galiausiai antrą ketvirtį šakiškiai baigė sėkmingiau – 26:28.

Edvino Jezukevičiaus metimas po didžiosios pertraukos rezultatą išlygino (32:32), o netrukus dar vienas šūvis išvedė šakiškius į priekį – 34:32. Paulius Beliavičius smeigė kelis tritaškius (44:39) ir iniciatyva po truputį pateko į „Vyčio“ rankas.

Po trečiojo kėlinio priekyje buvę šakiškiai vėl dar padidino skirtumą (53:44) iki rekordinio šiame mače, o Augustinas Jankaitis pataikė tritaškį, kuris atotrūkį pavertė dviženkliu – 56:46.Gytis Radzevičius dar surengė gerą atkarpą, o puolimui sustojus „Vytis“ mačą laimėjo 64:55.

„Vytis“: E. Jezukevičius 17 (9 atk. kam.), G. Maceina, P. Beliavičius ir G. Radzevičius – po 10, Sh. Jacksonas bei A. Jankaitis – po 7.

„Telšiai“: I. Razutis ir M. Norkus – po 14, G. Kybartas bei O. Kaminskis – po 8, L. Kaveckis 6.